Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés, mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés, mikor a farkatok behatol egy punciba?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, fiú vagyok, csak még szűz (18 éves) és az első alkalom előtt állok. Érdekelne, hogy milyen érzés lesz, amikor a farkam behatol és ott lesz egy valódi, nedves punciban. Köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 8. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Jó 👌😜
2023. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Te le tudod írni, milyen érzés volt először gyomolcsot enni? Nem. Nem is lehet. Ezt se lehet. Annyi biztos, hogy csodás lesz. Ne agyad túl, odamesz és megtapasztalod a meleget és nedveset. Jó lesz, elsulsz, belejosz.
2023. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
2. Azért az nem teljesen olyan, mint gyümölcsöt enni :D Egy kicsit jobb :D
2023. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
furi, mikor én elvesztettem a szüzességem semmit sem éreztem a punciból, annyira a markomhoz voltam szokva :D utána pár hónapra rá Isteni volt
2023. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

3. Te se érted?

Az a lényeg hogy nem lehet elmagyarázni, nem össze hasonlítja.

2023. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Régen volt, talán igaz sem volt. De emlékszem világosan, arra gondoltam, milyen jó volna örökre így maradni? De nem lehet, mert el kell sülni, ott kell hagyni, és azután várni a következő alkalomra, amikor egyszer végre valahára újra megengedik. 65/F
2023. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Forró nedves és szűk
2023. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Elég jó!

Viszont nincs épp akkora különbség maszti és dugás között mint azt korábban gondoltam.

2023. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy itt egyre melegebb szelek fújnak én úgy érzem.
2023. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Meleg, puha és nedves érzés. Nem lehet elmondani, egyszerűen csodálatos.
2023. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!