Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés hogy farkato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés hogy farkatok van?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt hogy milyen a fiúknak, nehéz-e a farok meg a golyók vagy egyáltalán milyen érzés hogy valami lóg a lábad között.

2023. aug. 22. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó érzés. Alapvetően nem "érezzük", hogy ott van kivéve ha aktiválódik valamiért de akkor hirtelen elég szűkké tud válni a nadrág :D Tök jó érzés amikor zuhanyzás közben ha valami szexire gondolok durván bemerevedik és szinte kívánja, hogy történjen vele valami kellemes :)

Brutál jó érzés a vagina teljes hosszában kitölteni a lányokat vele :) F.

2023. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Milyen érzés, hogy van lábad?
2023. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetoen nem erezzuk? Hát en erzem az enyémet 😃
2023. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Van és kész. Mindig is ott volt, így nincs viszonyítási alap, hogy előtte nélküle milyen lenne. Biciklizésnél tud zavaró lenni, de kb ennyi
2023. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
91%

Szuper :) Mindig kéznél van egy játékszer :)


Akkor nehéz, ha már napok óta nem szexeltem. Ilyenkor jobb felvenni egy olyan boxert, ami elbírja a nehéz golyókat. Kb hasonló érzés lehet ez, mint a nőknek melltartót hordani.


Egyébként semmi extra, már megszoktam, hogy van.

2023. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Hibatlan erzes, nem cserelnem semmire. Esetleg 2 nagy csöcsre meg egy fokhagymaseggre, de akkor egesz nap azokat markolasznam es a kezemen ulnek:))) (ha no lennek persze)

Viccet felreteve, imadunk allva pisilni, mindig keznel van, es csak akkor fajdalmas, ha pl magasrol leugrasz es nem feszes gatya van rajtad (pl wakeboard)


Ja es mindig helyesen gondolkodik, erdemes ra hallgatni:))))

2023. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgalmi állapotban semmi különös, csak van, nem tűnik fel, nem erre figyelek.

Ha áll, akkor kellemes, feszül, jó érzés hozzáérni.

2023. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi extra.


Mindig is ott volt, hozzá szoktam.


Súlynak nem érzem.


Velem együtt nőtt, szóval nekem ugyan akkorának tűnt mindig is😂😅


34/F

2023. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kézenfekvö érzés.
2023. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Normális embernek gondolom magam, nem fogok a fél világnak mesélni, személyes üzenetet írj rám. És elmondom.
2023. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!