Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt hogy valakivel nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy valakivel nagyon kívántátok egymást de mégsem szexeltetek vagy csak szexig nem jutottatok el, miért ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nálam most pont ez a helyzet. Randizok egy sràccal, tetszik is, vonz is, de nekem nagyon sok idő kell míg elszánom magam intimitásra. A lényem 2 fele veszekszik: az egyik máris ágybabújna vele, a másik még nem komfortos hiszen még idegen🤷🏻‍♀️
2023. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is épp most aktuális ez:

A srác bátyjával jártam régen (megnőtt a kistesó...), 5 évvel fiatalabb tőlem, alacsonyabb is. A munkájából kifolyólag járja az országot minden héten, buli, pia, nők.

Az agyam szerint nagyon nem kéne vele kezdenem, de a testem majd bele döglik.

2023. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt, jó pár évvel ezelőtt egy egyetemi szaktárssal. Mindketten nagyon kívántuk egymást, de egyikünk sem lépett (mondjuk, én rávártam), de aztán továbbléptem mással.


L26

2023. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!