Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyanra példa akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyanra példa akinek annyira megkeserítette az életét a kis mérete hogy inkább öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki eljut odáig hogy eldobja az életét ott sokkal több minden nem passzol fejben mint simán a mérete.

Speciel én olyan embert ismerek akinek kicsi a mérete (láttam többes szituban), de ez nem gátolta meg abban, hogy a legjobb csajokat szedje fel a buliban, végig bomba női voltak s most két gyerekes boldog családapa.

2023. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy rosszlány mesélte hogy a testvére emiatt lett öngyilkos. Egy születési rendellenesség miatt nem fejlődött ki a nemi szerve és amikor kamaszként szembesült azzal hogy neki soha nem lehet normális élete inkább véget vetett annak. Az élet kegyetlen és igazságtalan tud lenni és vannak dolgok amiket egyszerűen lehetetlen feldolgozni. De amiket itt olvasni hogy egyesek a 13-14 centis farkukkal nem képesek megbékélni és itt nyekeregnek állandóan,ezeket az idiótákat egy szeneslapáttal verném agyon mert nem érdemlik meg az életüket. Sokak lebénultak,kezüket,lábukat levágták,meghalt a gyerekük meg még ki tudja milyen tragédia érte őket,ezeknek meg az az életük tragédiája hogy nem nőtt 2 centivel nagyobb farkuk. Elmehet a pokolba az összes ilyen lúzer egytől egyig.
2023. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottam ilyenről
2023. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen én is az lettem ez miatt.
2023. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki ongyilkos lett emiatt az hogy irja le ? 🤣
2023. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 Szívemből szóltál.
2023. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Aki öngyilkos lett írjon..
2023. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

"Aki ongyilkos lett emiatt az hogy irja le ? 🤣"


Úgy, hogy az még az előző életében volt, azóta már reinkarnálódott.

2023. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig 10× lettem öngyilkos. Ebből kétszer nem sikerült, de hatszor igen.
2023. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!