Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne könyvet írnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne könyvet írnom arról, hogy hogyan lettem a nevelőapám játékszere 14 éves koromtól, és miként mentem át az elmúlt öt év alatt? Össze jönne annyi pénz belőle, hogy vegyek egy lakást? 19/l

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 20:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Forgalmazót és kiadót kell keresni hozzá. Nem beszélve arról hogy legyen valaki aki felkapja az egész történetet.
2023. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Mivel tudod bizonyitani h valós a sztori ?

Manapság ha valami nem úgy van amit egy nő akar simán bekamuzza a nemierőszakot és a másikat hurcolják meg

2023. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz nagyon jo kiadót kell szerezned hogy sok pénzt keress vele és a sztoridnak is különlegesebbnek kell lennie!
2023. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2012-ben gondolkodtam egy könyv kiadásán: akkor alaphangon - amit nekem bele kellett volna invesztálni - az 1,5 milka lett volna, és ki tudja, hogy mi jött volna vissza belőle az eladásokból...
2023. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a sztorit nem átlagos. Bizonyítani nem kell, mert nem bíróságra készülök, csak ki akarom írni magamból, hogy elköltözhessek.
2023. aug. 29. 21:24
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Hát ne a pénz miatt írd ki hanem mert terápiás, aztán ha kész, akkor viheted kiadóhoz, Fókusz, Balázs reggeli műsora, index cikk
2023. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Együgyű bulvár műsorokban nem szeretnék szerepelni. Sem ezzel, sem semmivel.
2023. aug. 29. 21:40
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a pénz legyen a fő motivációd, hanem hogy kiírd magadból, tényleg mint egyfajta terápiaként, és esetleg ezzel segíthess másoknak ezt elkerülni (már amennyi 14 éves olvas ilyet).

Keress kisebb kiadókat, pl Álomgyár, és beszélj velük.

2023. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
A már befutott, a könyvíráshoz értő írók is alig élnek meg a piacon. A már ismert emberek mindenféle önéletrajzi köteteinek a nagy része is ott áll eladatlanul a polcokon. Szóval bocs, de szerintem nem vennél az árából lakást. Sőt még te buknál rajta, mert a könyvkiadás úgy működik jelenleg ahogy a #4-es. Ha nem egy befutott író vagy akkor te finanszírozod előre a szerkesztést, a kiadást meg mindent is. Bizományba veszik át a könyvterjesztők és vagy eladnak annyit belőle amennyiből visszajön a befektetés vagy ott állsz a több millió Ft saját zsetonból kiadott x ezer visszaküldött példánnyal s még a fejed is vakarhatod hol tárolod le.
2023. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Majka semmitmondó könyvét elkapkodták. Akkor keresett vele 40 millát.
2023. aug. 29. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!