Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puhafasz#, lankadt pöcs#...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhafasz#, lankadt pöcs# lettem az elmúlt 2 évben,lehet azért mert meghíztam?

Figyelt kérdés

Meg csak 32 éves vagyok

Kb 25 kg híztam 2 év alatt

Új munkahely,irodai ülő munka,stresszes.

És az elmúlt 2 évben puhafasz# lettem.



2023. máj. 4. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Így jár aki elhanyagolja magát az ülőmunka alatt.
2023. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Meghízással nem egyenes arányos a potencia hiánya. Stressz nem használ persze. Több mozgás, egészséges étkezés, mielőtt szív, keringési és érrendszeri probléma jelentkezik.
2023. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Mozgás, hogy javuljon a vérkeringés és hogy lemenjen a súlyfelesleg, sőt a stresszt is csökkenti. Érdemes lenne egy éhgyomri cukorszintet is mérni. Te tudod mit dolgozol, de én idén leszek ötven éves, most ebben az évben akarom feladni a középvezetői íróasztalos munkámat fizikaira, mert még élni szeretnék 2-3 évtizedet.
2023. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem működik a kis pélód?
2023. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kettő együttese, de külön-külön is elég lenne a potenciál leveréséhez, te meg ráadásul ráduplázol.
2023. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 52 évesen és 130 kilósan nincs ilyen problémám. Mondjuk én rendszeresen mozgok, attól függetlenül hogy erôsen túlsúlyos vagyok. Átlag napi húsz km bicikli és tíz km gyaloglás. Hozzáteszem évek óta ennyit mozgok és ennyi a súlyom, sose voltam sovány.
2023. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek simán okozhatják.

Mozogj, nyilván fokozatosan terheld magad és ha lehet fogyj, tutira jobb lesz minden szempontból.

2023. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. A túlsúly nagyon sok probléma fő forrása. Nem szabad kifogásként jönni az ülőmunkával!
2023. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
Igen. Befolyásolhatja. Ahogy a stressz is. Sétálj többet.
2023. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!