Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyit változott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit változott a nők igénye párkeresésnél az elmúlt cirka 20-30 évben?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom 26 éves értelmiségi, jó családból származó, átlagos testfelépítésű férfiként, hogy gyakorlatilag az átlagos külsejű lányok kiröhögnek, hogy mi a fact akarok én tőlük.

Nem nézek ki kifejezetten jól, de az ember objektíven is meg tudja ítélni, hogy nagyjából merre található a ranglétrán.

Nem érzem normális dolognak azt, hogy a 170 kilós értelmileg inkompetens lányokkal kerüljön egy szintre egy átlagos férfi.


2023. jan. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Legyen több pénzed
2023. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Igények azok vannak főleg fiatalon, aztán idővel a többség az rádöbben hogy ezek az igények nincsenek összhangban a lehetőségeikkel.
2023. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
De jó kérdés!
2023. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
30 évvel ezelőtt ha volt egy ezerötös Lada az ember segge alatt akkor simán fasza csávó volt a nők szemében. Ha most van egy ezerötös Lada az ember segge alatt akkor meg egy utolsó legalja lúzer a nők szemében.
2023. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Tömve vannak az utak luxusautokkal Magyarországon szóval nem csoda
2023. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
#4. Ha jó állapotú az 1500-ös, akkor az ma már értékes! Ezelőtt 25 évvel még nem kellett kocsi és felvágás az ismerkedéshez, elég volt normálisan, kedvesen viszonyulni a nőkhöz. Akkoriban kifejezetten csórónak számítottam, mégsem volt alapvető problémám ezzel. Nem azt mondom, hogy mindenkinek bejöttem,aki nekem tetszett, de ez természetes. Szerintem egy intelligens, normális srác, aki képes magán kívül másra is odafigyelni, érdeklődni, ma is gond nélkül tud ismerkedni.
2023. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem túl sokat változott. Egy férfi vonzerejét nem a pénze, diplomája adja (az csak a golddigereknél elsődleges szempont), egy társkapcsolatnál az elvárás kb. az hogy hasonló szintű legyen (ne a nőnek kelljen eltartania). A "piaci" értéket, a vonzerőt ugyanaz adja mint 20-30 vagy x éve: stílus, személyiség, kisugárzás, külső megjelenés.

Te sem azért indulsz be egy nőre mert xy diplomája van nem igaz?

2023. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 70 év hitelből, miközben mellette csak vajaskenyérre telik.

De ezek a dolgok kívülről nem látszanak, tehát a csajoknak bejön így is. :D :D :D


Az elvárások brutálnagyot változtak.

Régen átlagpofával, bunkó dumával, dögös cicák tucatjait lehetett levarrni, most jó pasiknak jó dumával, is még a középszar nő se köszön vissza, ha milliomos vagy látványosan, akkor persze lógnak rajtad a bomba cicák, de amig veled vannak addig is keresik a még pénzesebbet.

2023. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlagos lányok nem szoktak kiröhögni,inkább lesokkolódnak ha megszólítom valamelyiket,na azon nevetek
2023. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

" ha volt egy ezerötös Lada az ember segge alatt akkor simán fasza csávó volt a nők szemében"


De hát akkor egy ezerötös lada mekkora verda volt már! Már maga az, hogy volt autód nem volt triviális, de ezek közül a kétszemű lada volt az alfaállat. Nagybátyámnak volt egy olyanja, hatéves voltam, mikor eladta. Bőgtem miatta és beleültem, hogy ne adják el. :)

2023. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!