Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek, hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy történt az első szex? Milyen volt? Velem is nemrég történt meg az első alkalom, kíváncsi vagyok mások hogyan vesztették el.

Figyelt kérdés

Én is elmesélem, semmi extra nem volt barátommal 3 hónap után feküdtem le este egy panel 9 emeletén amikor a szülei nem voltak otthon, kicsit fájt de előtte tágított így nem volt vészes.


19/l



2023. aug. 27. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel, 23 voltam.


Jó szr volt, mert annyira izgult (nekem azt hazudta, már nem szűz), hogy magasról tett rám, így rhadtul fájt.

2023. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló körülmények között.

15 voltam, 3 hónapja voltunk együtt és egy panel 10.-ik emeletén mikor a szülei nem voltak otthon.


Egyátalán nem volt jó, de rossz sem, inkább olyan semmilyen.

Egy kicsit megilyedtem akkor, hogy ez a szex ami elvileg a világ egyik legjobb dolga?? :D


33/N

2023. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 gergelice16 ***** válasza:
87%

Mi a nászutunkon vesztettük el Japánban 4 hónapja. Az első néhány alkalom nem sikerült, mert túlságosan fájt neki, de idővel egyre jobb lett, és most már nagyon jó :)

Így visszanézve nagyon örülök neki, hogy kibírtuk a házasságig!


27/F

2023. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

remélem hogy akinek én voltam az első az nem írja le egy ilyen nyeszlett oldalon.. hozzá téve hogy " semmi extra" . ha a szerelmeddel sikerül a közös aktus és neked az 0 extra.. ott már baj van.

csak őszinte vagyok

2023. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt elbénáztuk, mert már az előjáték alatt elment, annyira izgult és annyira szépnek talált. Másodjára jó volt, kellően romantikus, nagyon szerelmesek voltunk. Sajnos nagyon nehezemre esett megtanulni vele is az orgazmust, a hüvelyi azóta se megy, pedig mind a ketten ismerjük a G-pontomat. Csiklóval minden okés. Már huszonevesek vagyunk, sokáig vártunk egymásra hogy együtt veszítsük el. :3
2023. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14-gyel egyetértek, te kb. Csak túl akartál ezen lenni, az igazi, őszinte vágy és szerelem nem okoz ilyen érzéseket
2023. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sok-sok próbálkozás és előjáték után érdemes belevagni , miután már ismeritek egymás testét. Sok csók, simi testszerte. Az orális szex sokaknak fontos, de szüzesség elveszítése előtt ne legyen már alap... bármi mástól beindulok. Popsi, melltapi, csókok a nyakon. Amúgy én az ujjazást se feltétlen értettem, nem elég egy farokhoz képest, tágításra jó, de igazi orgazmust kézzel csiklón lehet csak elérni nálam igazán. Szóval megmondtam neki, hogy ezzel ne fáradjunk sokat, barmi más jobban beindít.
2023. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik barátommal.mindig nagyon vonzódunk egymáshoz de kapcsolatot soha nem akartunk.mindig mondtuk maradjuk mi csak barátok.aztán egy szilveszteri bulin túl sokat ittunk.nem olyan szinten voltubk hogy azt se tudtuk hol vagyunk.de nem igen volt bennünk már gátlás.szóval nem csatton voltunk.aztán megtörtént.a mai napig emlékszek mindenre.ugye nálunk volt a buli.azt felmentünk a szobámba.én is akartam ő is.és hát ja.nekem fájt eléggé.meg vérzett is.egyébként bánom hogy megtörtént mivel egy, részeg voltam kettő,azóta nem is vagyunk ugy jóba a sráccal mind régen.16 éves voltam mikor ez történt.most 25 vagyok.
2023. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Szia! Kicsivel több mint fél évig voltunk akkor együtt a barátommal(ergo nem olyan régen). Kóstolgattuk már egymást, de nem csaptunk bele a lecsóba. Aztán mikor anyukám elment aludni, apa pedig a nappaliban játszott valami játékkal magunkra csuktuk az ajtót. Filmeztünk, elkezdtem kicsit húzni az agyát, odabújtam hozzá, puszilgattam, kértem tőle hosszú csókokat. Felé fordultam aztán megkezdődött az igazi előjáték. Közben csókolóztunk szinte végig. Felhúzta a gumit. Bevallom kicsit kínos leírni, de nem ment olyan könnyen be mint azt hittem. Nem tapasztaltam ilyet, szóval nagyra kerekedett a szemem és a szám mikor magamban éreztem. Egy darabig ültem rajta, volt hogy lassabban vagy gyorsabban mozogtam. Fájt egy kicsit, de nem volt vészes. Jó élménynek fogtam fel.


17/L

2023. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!