Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki úgy vesztette el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy vesztette el a szüzességét, hogy a partnerének is az volt az első alkalom, mesélnél róla?

Figyelt kérdés
Mennyire ment jól, így duplán tapasztalatlanul? Fiúk, meddig bírtátok? Nagyon fájt a lánynak?
2020. jan. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én 15 voltam az akkori barátom 16. Ő annyira izgult hogy nem nagyon akart felállni neki. Nekem nagyon fájdalmas volt.
2020. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ment rosszul, előtte sokat beszélgettünk hogy hogyan akarjuk, szóval készültünk rá. Fél óra volt kb., de előtte kézzel kielégítettem úgyhogy nem maradt hoppon :D jah és kicsit fájt csak neki
2020. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
17L voltam 19F, mindenen túl voltunk már a behatoláson kívül; ismertük egymás testét. Nagyon jó volt, egyáltalán nem fájt, és nem 2 perc volt.
2020. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 évesek voltunk mindketten. gyors kb,félperces aktus volt. a lánynak feszítő,picit kellemetlen volt elmondása szerint. ehhez nyilván hozzájárult a tapasztalatlanság,izgalom,és hogy szinte még gyerekek voltunk. a lényeg hogy rengeteg gyakorlás,érzelem és türelem kellett amíg szeretkezéssé alakult a kezdeti maszatolás :D a lényeg,hogy ez olyan dolog amit gyakorolni kell türelemmel,a másikra való teljes odafigyeléssel,és akkor fergeteges szeretkezés lesz a jutalom mindkét félnek.
2020. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz élmény volt, mind a ketten tapasztalatlanok voltunk, izgultunk, nagyon fájt, vér stb. Életem egyik legrosszabb élménye volt, ha tehetném tapasztalttal veszíteném el, mert nekem ez nagyon rossz emlék marad. Ezt több barátnőm mondta amúgy, hogy tapasztalttal jobb élmény marad mert ő tudja, hogy mit hogyan kell stb.
2020. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon vártam már az első alkalmat, bár nehezen jött össze. Sokat próbálkoztunk, mire végre eljutottunk a tényleges első alkalomig. Nagyon kívántam a Párom, de nagyon fájt, hiába volt óvatos. Őneki kellemes volt, nekem nem, éppen ezért hamar félbehagytuk. Persze ezt követően sokat gyakoroltunk, és nekem hamar elmúlt a fájó érzés, és neki is lett alkalma kiélvezni a dolgot :D
2020. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 voltam első barátommal, elég sokat oralozott nekem , én neki csak egy kicsit , zavarban voltunk mind a ketten de olyan kellemesen , nem tudom pontosan meddig birta , kb5 perc , nekem szerencsére nem fájt már az első sem de véreztem egy kicsit
2020. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2020. jan. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!