Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvolt az első alkalom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első alkalom a pasival, de nem volt túl ügyes? Lehet ez még jobb?

Figyelt kérdés

Mindkettőnk tapasztalt de úgy láttam ő még nem annyira gyakorlott. Hiába próbált felizgatni nem lettem elég nedves, utána meg gyorsan váltott a pózok között. Én egyébként eléggé ideges voltam, féltem, hogy nem leszek én sem elég jó, szóval én sem voltam teljesen felszabadult,nem tudtam úgy teljesíteni ahogy kellett volna. Mit csináljak, hogy legközelebb jobb legyen mindkettőnknek? Ti pasik zokon vennétek ha egy nő mindig szólna szex közben hogy mit csináljatok, hogy legyen jó?


Mindig vagy olyan pasikat fogok ki akik lepedő akrobaták az ágyban de amúgy meg bunkó, tahók. Ő kedves, aranyos srác, csak kicsit hiányzik az a bizsergető érzés. De nem akarom őt elhagyni, nem akarok megint randikra járkálni, ezt akarom "fejleszteni", alakítani.


28/n


2020. jan. 10. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben elhiszi magáról, hogy tudja mit csinál, akkor eléggé zavarja

Amennyiben fejlődni akar, örülni fog neki

amennyiben az első, akkor már hagyhatod is ott, nem fog javulni, ha a második, akkor hajrá, fejlődjetek

2020. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hagyjam ott rögtön az első alkalom után mert szar volt az ágyban? Hát nem tudom, azért ilyen hamar nem írok le senkit,én sem voltam tökéletes.
2020. jan. 10. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egy alkalom után dönts, nekem az a tapasztalatom, hogy azok általában nem sikerülnek túl jól
2020. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
pár esélyt meg kell adnod, én azt mondanám, legalább egy hónapot, hacsak nem érzed már a második, harmadik alkalomnál, hogy ez csak egyre romlik, adj neki esélyt
2020. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
25%
És te ügyes voltál?
2020. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra célzott, hogy ha nem veszi jó néven a kritikát, akkor hagyjad ott.


Egyébként én ezt nem így látom. Kommunikáció, bizalom és meghittség a kapcsolat alapja. Bízzál benne, hogy ha elmondasz neki bármit megfelelő módon, jól fogadja.

Szeretkezés közben biztassad, mondjad neki, ha valamit jól csinál, illetve, ha pici változtatást szeretnél (csinálja még, erősebben, most finomabban, stb.).

Szeretkezés után reflektáljatok a jó dolgokra. Mond el neki, hogy ez meg ez nagyon tetszett.

Más időben, amikor nem vagytok izgalmi állapotban (pl. ebéd során) lehet a rossz dolgokat is elmondani, ami nem tetszett, ne csinálja vagy ne úgy.


Férfiaknak nagyon fontos ez a biztatás, mert célunk, hogy jó partnerek legyünk, a nő kiteljesedjen velünk.

2020. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ha a kommunikációtok van olyan szinten, akkor finoman beszéljetek róla. Utalj rá, mit szeretnél kipróbálni vele és hogy milyen módon lenne a legjobb. Semmiképp se söpörd a szőnyeg alá a problémát, mert magától nem fog megoldódni. Esetleg egy két pohár bor jól tud lazítani a feszültségen. :-) Sok sikert kívánok és kitartást!
2020. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy görcsben lévő nővel nem lehet jót szeretkezni.

Először is neked kell felszabadulni, addig úgy sem fogod maradéktalanul élvezni.

Egymást megismerni pedig csak úgy lehet, hogy mondod mit szeretsz, senki nem gondolatolvasó.

2020. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar bújtatok ágyba és rágörcsöltetek mindketten erre. Egy rendes pasi, aki nincs minden nap más nővel, szintén izgul és megfelelési kényszere van, ha rögtön le kell feküdni egy nővel. Legközelebb Nem kell rögtön szétdobni a lábad, csak ha már megismertétek egymást és fellobbant a láng.
2020. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat. Igen én sem voltam eléggé oldott, vártam a tűzijátékot, közben én meg nem nagyon csináltam semmit mert hozzá voltam szokva hogy a férfiak irányítanak. Akkor megpróbálom amit lehet. Köszi szépen tényleg mégegyszer, kellettek nekem ezek a válaszok most. :)
2020. jan. 10. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!