Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvolt az első alkalom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első alkalom a pasival, de nem volt túl ügyes? Lehet ez még jobb?

Figyelt kérdés

Mindkettőnk tapasztalt de úgy láttam ő még nem annyira gyakorlott. Hiába próbált felizgatni nem lettem elég nedves, utána meg gyorsan váltott a pózok között. Én egyébként eléggé ideges voltam, féltem, hogy nem leszek én sem elég jó, szóval én sem voltam teljesen felszabadult,nem tudtam úgy teljesíteni ahogy kellett volna. Mit csináljak, hogy legközelebb jobb legyen mindkettőnknek? Ti pasik zokon vennétek ha egy nő mindig szólna szex közben hogy mit csináljatok, hogy legyen jó?


Mindig vagy olyan pasikat fogok ki akik lepedő akrobaták az ágyban de amúgy meg bunkó, tahók. Ő kedves, aranyos srác, csak kicsit hiányzik az a bizsergető érzés. De nem akarom őt elhagyni, nem akarok megint randikra járkálni, ezt akarom "fejleszteni", alakítani.


28/n


2020. jan. 10. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha más habitusú, mint akikkel eddig dolgod volt, akkor természetesen a szex is más vele. Ráadásul mindketten feszültek voltatok kicsit, ami szintén befolyásoló tényező. De nincs ezzel semmi gond, teljesen normális dolog. Egyszerűen csak idő kell, hogy összeszokjatok és megismerjétek egymást ezen a téren is. Szóval simán lehet ennél jobb is, ha már lazábban veszitek a dolog.
2020. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

A pasasoddal az a gondod, hogy nem érzed igazi erős, határozott, sármos férfinak, ezért nem bizseregted be már az érintése. Innentől kezdve az egészet megette a fene.


Egyébként meg simán lehet, hogy korábban a pasasod is párszor elég határozott fellépéssel ismerkedett (pl. kicsit ittasan) és akkor nagyot alakított csajoknál.

2020. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lizárt hogy jobb legyen, elvégre olyan hogy az emberek fejlődnek, összehangolódnak, megismerik egymás testét, feloldódnak a gátlásaik, nem létezik.
2020. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Valamiért berakott egy indokolatlan nemet a telefonom most látom és így értelmetlen lett a válaszom.


Szóval kérdező nem tudom honnan jön ez a félelmed hogy később nem lehet jobb mert teljesen irracionális és logikátlan. De komolyan te gondolkozol egyáltalán? Ha elsőre nem tökéletes akkor sose lehet már az? Az emberek nem képesek fejlődni? Ha valaki elsőre nem Schumacher amikor autóba ül, amikor már ne is vezessen többet mert úgyse lehet jobb? Nincsenek olyan fogalmak a szexuális kultúrádban, hogy összecsiszolódás, egymás testének megismerése, ellazulás? Az hogy 18 évesen valaki a hollywoodi szexet veszi alapnak, hogy két lökés után orgazmus, még elmegy, de 28 évesen itt tartasz


Arról nem is beszélve, hogy ideges voltál, nem voltál nedves, a vágyaidat nem kommunikálod, de azért elvárod, hogy a pasi tökéletes legyen. Megsúgom, hogy a szex egy kétszereplős játék, és egy száraz, feszült, passzív nő mellett három casanova pöröghet is egyszerre a feje tetején, attól se fog elélvezni.


Én a srácot sajnálom csak.

2020. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!