Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mikor vesztette el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor vesztette el a szüzességet? Jó/rossz volt az első alkalom?Kort és nemet iss

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
En 16 voltam (lány). Nekem nagyon rossz volt személy szerint, borzalmasan fajt es az utana kovetkezo egyuttletek is egy darabig nagyon kellemetlenek voltak az elején. Persze ez csak egy személyes tapasztalat, egyik barátnőmnek nem is fájt az elmondása szerint. Biztos személy fuggo meg persze az is szamit ki a partner s mennyire figyel oda
2020. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 15 évesen volt az első, az első pár alkalom nekem is fájt de fokozatosan egyre jobb lett. Nálunk a nagy mérete is komoly kihívást okozott. Lehet egy "átlagos" méretűvel nem fájt volna ennyire.


19/L

2020. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
11 éves voltam. 12F
2020. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Viccet félretéve 18 voltam. A jó vagy rosszat hagyjuk meg nekem. 23F
2020. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
17 évesen, jó volt, bár fájt mindig az elején. 17/L
2020. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19F - azt hittem már sosem történik meg, de megtörtént. Igaz rengeteg, rengeteg próbálkozás kellett hozzá mire "összejött", de megérte :) Utána persze vigyorogtam mint a vadalma.

Egyébként ha rágörcsöl valaki hogy fáj akkor sajnos tényleg előfordulhat hogy fáj (mert tudat alatt összeszorítod a hüvelyizmaidat). Ha türelmes, figyelmes partnered van akkor az nagyságrendekkel tud lendíteni a dolgon.

2020. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én várni akartam vele a házasságig, ezért nem feküdtem le senkivel egészen 27 éves koromig. randiztam egy lánnyal akivel kettesben voltunk, ő meg minden kérdezés nélkül letolta a nadrágomat és elkezdett szopni..akkor meg már hagytam neki, mert már én is eléggé vágytam a szexre, utána pedig le is feküdtünk.
2020. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

24 voltam isteni volt. De borzalmas volt hogy addig kellett várni rá h megtörténjen.

35F

2020. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 voltam, a csaj 31. Hogy jó volt, az túlzás, mert kemény 5 mp-ig bírtam. :-))

+60F

2020. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!