Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek, hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy történt az első szex? Milyen volt? Velem is nemrég történt meg az első alkalom, kíváncsi vagyok mások hogyan vesztették el.

Figyelt kérdés

Én is elmesélem, semmi extra nem volt barátommal 3 hónap után feküdtem le este egy panel 9 emeletén amikor a szülei nem voltak otthon, kicsit fájt de előtte tágított így nem volt vészes.


19/l



2023. aug. 27. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az első szex a kezemmel történt. Vertem amíg bírtam,nem volt kegyelem.
2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
egy fesztiválon,bemindenezve :DD nagyon király volt! 27f
2023. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk történt meg, filmezés közben megcsókoltam, majd hosszú előjáték és tágítás utá veszítettem el.

Elsőre nem fájt annyira kutyapózban.

2023. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Nemierőszak volt


N

2023. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Máshova írtam, bemásolom:


Alkalmi kavarás-szerűségben vesztettem el. Első alkalomkor smároltunk és pettingeltünk, második alkalomkor szájjal kényeztettem (menstruáltam és nem akartam úgy szexelni) és harmadszorra vesztettem el vele. Már ismertük egymást előtte, de nem nagyon csak közös barát által. Nagyjából 1 hónap volt az első csókunk és a szex közt, de közte nem beszélgettünk semmilyen felületen.


Amikor pedig szexeltünk, nem sokat tököltünk, be voltunk indulva egymásra nagyon. Egy koleszban laktam akkor ahol volt egy buli. Egész este láttam, hogy néz, de nem jött oda valamiért. Kb. Hajnali 3kor köszönt, odamentem hozzá, beszélgettünk tök jelentéktelen dolgokról, majd ott álltunk egymással szemben közel és vártuk szerintem, hogy ki teszi meg az első lépést. Végre megcsókolt, csókolóztunk az udvaron, majd a lift előtt, majd a folyosón, majd bejött a szobamba, ahol smároltunk majd szexeltünk aztán még ott volt egy darabig és utána hazament.



Amit még hozzátennék:


Felnőtt voltam (23), tisztában voltam vele, hogy bár erős vonzalom van, nem éreztem iránta szimpátiánál többet. Tudtam, hogy ez erről szól. Tudtam, hogy akarom és nem volt semmi rossz megérzésem ami azt súgta volna, hogy ne.



Nem lett életem szexe nyilván, de nem volt rossz, nem véreztem, picit fájt csak az elején.


Ő figyelmes volt, persze voltak olyan dolgok amiket talán utólag hiányoltam, de ott akkor nem volt hiányérzetem és tudtam, hogy úgy sem az első lesz a legjobb. Viszont nagyon figyelt rám, sokat csókolóztunk ami nagyon jó volt, sokat dobott rajta, a hangulat is jó volt. Nem bántam meg.



Nem a kaland a baj, csak fontos a kellő önismeret, a lelki (na meg persze testi) érettség és fontos, hogy kit választasz hozzá.


N

2023. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Még nem történt meg.

(Csak hogy ne érezze magát egyedül/rosszul aki ugyanígy van)


24f

2023. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utólag vicces volt. Mind a ketten szüzek voltunk, neki nem állt 100%osan. Én meg annyira bevoltam indulva, hogy már egy nedv tócsában feküdtem kb. Hosszú próbálkozás után bement, és nem fájt, de jó sem volt. Csak olyan semmilyen.
2023. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hány évesek voltatok?
2023. aug. 27. 19:46
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

#6

Én meg 27 vagyok csávó és még nem történt meg(csak hogy ne érezd magad szarul)

2023. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Speciel nekem alkalmiban, fesztiválon.

Mindazonáltal bocs, de ha a pároddal elveszíted és szerinted "semmi extra" akkor nem'tom milyen elképzeléseid lehetnek a szexuális életről...

2023. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!