Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek egy 180kg feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek egy 180kg feletti sráccal?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már valakinek ilyenben része? Ha igen, milyen élmény volt?

2023. aug. 26. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


Egészségügyben dolgozom, így nem a hasamra ütve válaszolok.

Rengeteg túlsúlyos ember van a világon.

Ez lehet genetikai okok miatt, betegség miatt, rossz táplálkozás és életmód miatt is.

Nagyrészt mindegyiken lehet segíteni,de csak és kizárólag akkor, ha az illető is akar változni. Nagyon nagy akaraterő kell hozzá, tudom.

Amit hallottam emberektől, hogy sokkal jobb lett a közérzetük miután leadtak pár (jópár) kilót.

Nem izzadtak utána annyira, mint egy ló.

Jobban bírták a mozgást/terhelést.

(ehez fokozatosan kell hozzászoktatni a szervezetet, láttam már vékony személyt is aki 1km séta után "halott" volt)

Kapcsolatot is könnyebben találtak.


Rengeteg betegséget meg lehet előzni, illetve csökkenteni az esélyét ha nem vagyunk túlsúlyosak.


Ha írsz privátot, tudok segíteni.

Ehez viszont neked kell elhatároznod magad, hogy változni akarsz.

Amennyiben nem írsz, jó egészséget kívánok a továbbiakban!

2023. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
75%

61

Szintén egészségügyben dolgozom de ha nem ott dolgozik az ember is tisztában van a túlsúlyos emberek életbeli korlátaival.

Ő azt mondja neki nincs hát nehezen de elhiszem.

Egyébként hiába szeretnél neki segíteni leírta neki ez így jó ő még kövérebb szeretne lenni. Az ő élete hát hagy rontsa el úgy ahogy szeretné...

2023. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
32%

#60 kérlek ne forgasd ki, amit mondtam. Ha megnézed amit írtam, senki nem írta, hogy ez jó, vagy egészséges. Sőt. De olyanok írnak jellemzően kívülről az elhízott emberek életéről, akik nem élnek benne és maximum /elképzelésük/ van róla. Én voltam lefogyva, volt tapasztalatom mindkét vègén a dologban, így bátran kijelentem, hogy nem sokban befolyásolja a szexet. Legalábbis számomra. De azt is írtam, hogy ahhoz képest jó az erőnlétem, mert a munkám edzésben tart, ha le nem is fogyaszt. És ezért rohadt dühítő olyanokat olvasni, hogy egyesek szerint ilyen vagy olyan az ember és biztos kb a farka sem áll fel meg nem képes semmire, stb. Mindezt làtatlanul, feltételezve, de kb tényként közölve. Közöljön az ilyen teljesítményadatokat a saját performanszáról, arra legalább talán van rálátása.

Mint írtam, a kérdezővel ellentétben jómagam küszködök ezzel sok tényező miatt, senki sem állítja, hogy ez jó. (Max a kérdező)

Csupán maradjunk tényszerűek.

2023. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező lebuktál látom van pár accountod:-)
2023. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
76%

A 63. válaszolónak teljesen igaza van.Én magam normál alkatú férfi vagyok,de volt 175 kg-os és 192 kg-os kedvesem is.Természetesen nem úgy éltek,mint egy 60 kg-os ember.De:mindent meg tudtak csinálni,csak lassabban,mint egy átlagos súlyú.Mindketten dolgoztak,részben otthonról,részben bejártak a munkahelyükre.Az otthoni dolgokat is megcsinálták,persze örültek,ha segítettem.A szex is működött velük.Engem nem zavart,hogy nehezen mozogtak az ágyban,segítettem nekik.Persze aki nem szereti,ha statikus egy nő az ágyban,az ne szeretkezzen ekkora nőkkel.

Ápoltak,kedvesek voltak,s nagyon hálásak minden jó szóért.

2023. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
51%
Aha meg 70evest is kinyalnek
2023. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, gyere, de csak ha le is szopsz :)
2023. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!