Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek egy 180kg feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek egy 180kg feletti sráccal?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már valakinek ilyenben része? Ha igen, milyen élmény volt?

2023. aug. 26. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
78%
Atyaég...ez a kérdés ebben a 40 fokos forróságban...
2023. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
88%

Én 187cm-hez vagyok ugyanennyi kiló. Fizikai munkát végzek. A termetemhez képest aránylag mozgékony, jó állóképességgel. Gyakran nagyon magasra is kell másznom, létrán. Valszeg épp emiatt, de jó erőben vagyok. 10km kirándulás még megy, ha nem is hegymenetben vagy gyorsan. Igen, utána másnap izomlázam van és fájnak a lábaim. De képes vagyok rá. Változó, hogy mennyit megyek, de gyakran a munkahelyemen is megvannak a kilométerek.

Mondjuk a kérdezővel ellentétben nekem ez a testsúly se nem célom, se nem tesz boldoggá. Sajnos ez egy több összetevős történet:

Túlsúlyos szülők gyermeként, hízásra nagyon erős hajlammal, táplálkozásilag nagyon rossz szokásokkal (gyorsan eszek például, egészségtelenül) és persze a nassolást sem vetem meg időnként.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyszerű az életem. De abban igaza van a kérdezőnek, hogy aki légből kapottan elkezd kijelenteni dolgokat a túlsúlyos emberek életviteléről, az simán a saját fantáziavilágában él.

Van barátnőm mellesleg és a szex nem okoz gondot. Sosem okozott. Valószínűleg egyesek meglepődnének, hogy mennyire nem…

A tisztálkodással sincs problémám. Sajnos extrém mód tudok izzadni, ez igaz. De minden nap zuhanyzok. Ilyen melegben olykor kétszer is. Nem bírom elviselni, ha nem.

Mindig kinyílik a zsebemben a bicska, mikor néhány tahó ideböfögi a baromságait és ettől felsőbbrendűnek képzeli magát. Főleg akik becsmérelni kezdik a másikat. Másként most sem vettem volna a fáradságot, hogy írjak.


Amúgy voltam 100kg környékére is lefogyva, kb 10 éve. Sokkal fittebb voltam, igaz. De úgy lógott a bőröm, mint a tejeszacskó. Nem voltam tőle boldog. Életem egyik legnagyobb csalódása volt. Szexuálisan egy átlagembernek visszataszítóbb voltam, mint így…

Érdekes módon mindig volt valaki az életemben és a párkapcsolataimban ez sosem játszott meghatározó szerepet.

Nyilván tudom, hogy egészségtelen, illetve nem is célom így élni. De csak mert mások osztják az észt még nem fog egyik napról a másikra megváltozni.

2023. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, hogy feldobtad a napom hátralévő részét!
2023. aug. 27. 16:27
 54/67 anonim ***** válasza:
63%
Na a malacpofák védik egymást
2023. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
15%
Olyannal amilyen te, nem.
2023. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
40%
Cucukák, a saját érdeketekben kéne lefogyni...
2023. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, igazán szimpatikus, ahogy mindenkit lehülyézel, aki mást ír, mint szeretnéd. Apró tanács, ha a helyesírással kapcsolatban fölényeskedsz (bár te a használatáról beszélsz...😂), próbáld meg helyesen írni a kritikádat, mert így elég szánalmas ("felszólítómód").

A 180 kilód mindenképpen beteg dolog, de maradj ilyen nyugodtan, a tested így van összhangban a személyiségeddel.

Általában sajnálom, ha valaki a testsúlya miatt nem tud lépcsőzni, normálisan mozogni, túlterheli a szervezetét, és emiatt nem tudja rendesen élni az életét, de téged valahogy nem tudlak. 27 évesen, a legszebb korban nem is veszed észre, hogy az átlaghoz képest csak szenvedsz. Megnyugtatlak, tizenöt év múlva még jobban fogsz, és már esélyed sem lesz a normális életre.

Sok sikert a folyamatos küzdelemhez!

2023. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
67%
Meg se éli a 35 évet ilyen súllyal ez a malac..
2023. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
A “legkövérebb” párom 100-110 kg között mozgott 180 cmvel kb és nem bírtam, rá kellett jönnöm hogy nem tipusom és nincs gusztusom hozzá, és képzeld kérdező, nem tudott úgy mozogni mint a 80 kilós izmos férfi…
2023. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
73%
52es, azért ki az aki légbőlkapottan jelent itt ki dolgokat a túlsúlyos emberekről? Szerintem senki. Nem most jöttünk a holdról. Ugyanis mindenki látott már, ismer ilyen embert, én is, nem is egyet. És látom amit látok. A súlyukból kifolyólag nem úgy mozognak, nem úgy bírnak sőt nem úgy élnek ahogy az átlag. Azt se mond, hogy aki alig jár, mert 180 kilósan már kb ez a helyzet, alig rakják egyik lábukat a másik elé az hű de mekkorákat szexel. Azt csupán te hiszed, hogy mekkorát mert nem tudod milyen a normális szex mármint amikor tényleg bír az ember és oda is jut a barátnőjéhez,amikor tud pózokat váltani stb. Nekem több ilyen ismerősöm van, van aki próbál tenni ellene és van aki csak panaszkodik. De olyan egy sincs aki valóban boldogan éli meg, hogy neki de milyen jó ez az óriási túlsúly.
2023. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!