Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek egy 180kg feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek egy 180kg feletti sráccal?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már valakinek ilyenben része? Ha igen, milyen élmény volt?

2023. aug. 26. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

#22, és neked vannak-e káros szokásaid, amelyek akár megrövidìthetik az életedet?

Most persze nyìlván le fogod tagadni..:D

2023. aug. 27. 07:38
 22/67 anonim ***** válasza:
100%

23

Nem ,nem tagadok le semmit de tudom milyen túlsúlyosnak lenni és mennyi betegséget okoz.

Cukorbeteg vagyok nagyon káros szokásom nem lehet persze előtte volt, azért lettem annyi kiló amire felhíztam.

Engem ez kicsit sem izgat rosszul éreztem magam 137 kilósan ezért fogytam le.

Engem tényleg nem érdekel mit teszel magaddal ha neked ez jó, bár ez nem káros szokás neked azthiszem nem lehet egy lapon említeni egy szàl cigivel. Végül tényleg oda fogsz jutni, hogy nem fogsz tudni járni és tisztálkodni sem, de még mindig azt mondom tedd csak nyugodtan ezzel másnak kárt nem okozol úgysem csak magadnak.

2023. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
35%

Ha nő lennél,már indulnék is hozzád......

Abban igazad van,hogy az emberek nagy részének fogalma sincs,hogy egy extrém túlsúlyos ember mit bír el.Az exem 192 kg volt,ehhez képest aktívan dolgozott,otthon takarított,főzött stb.Nyílván hamarabb elfáradt,lassabban csinálta.Le sem merem írni,hogy a szex is csodás volt vele.

2023. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
52%

25

Picit értetlen vagy de nem baj az.

Káros szenvedélyem nincs de betegségem van ami megrövidítheti az életem de azt nem magamnak okoztam ellentétben veled aki káros szenvedélyként azonosítja a rettentő nagy túlsúlyát.

2023. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

#24, én kövérként a nálam is sokkal nagyobb nőkre bukom igazán! Egyszerűen ösztönlénnyé változom tőlük, wáááá, imádom őket!!:D

Amúgy minden testalkatot szeretek, a vékonytól az olyan kövérig, amelyik már felállni sem bír!🥰🥰 De azért én is a szép, esztétikus hájat imádom legjobban!

Ami meg a teherbírást illeti, nekem csak a hajolgatást igénylő munkafolyamatok jelentik a halálomat kb.:D Nagyon kidülledő hasam van, azaz távol van a pocakom súlypontja a gerincemtől, ennél fogva még jobban húzza azt, mint annak, akinek inkább laposabb és lefolyós. Persze, kötényre lassan már nekem sem lesz szükségem, mert azért a dülledtsége ellenére szépen meg is van már ereszkedve a hájam, ha kicsit erősebben pisilek állva, akkor már van, hogy kicsit el is kapja az alját.:D De egyszerűen imádom, sosem tudok betelni vele, és egyre erősebb bennem az elhízás iránti vágy, minél kövérebb vagyok! Fizikai munkához már bőven túl kövér vagyok. Egyedül a sétát bírom még jobban, mert az nem mozgatja meg úgy az egész testemet, de egyébként minden másban hamar fáradok, és kb. biológiát meghazudtolóan tudok izzadni ebben a melegben, ha nem megy rám legalább egy ventillátor. A wc-re is ki kell vinnem magammal az asztali ventillátort, mert elviselhetetlenül meleg tud lenni az a lyuk ilyenkor!

Szószerint annyira le tudok izzadni percek alatt, hogy úgy néz ki a fejem meg a mellkasom, mintha a zuhany alól léptem volna ki. Ülve a hasam és a combom izzad nagyon durván, meg a háthurkáim, ha hátradőlök ülés közben (ezt nyílván nem a wc-n teszem, mert ígyis folyton igazgatom magam alatt az ülőkét, mert elcsúszik, hát még hogy elcsúszna, ha hátradőlnék!), van, hogy rendesen csíkokban folyik már ki közülük a víz, melleimnél úgyszintén. De mindezekkel együtt imádom, mert végre komolyan meg tudom már érezni a súlyomat, és évek óta vágytam már erre! Nagyon szeretnék minimum 200kg-ig felhízni újévre!🥰 Ha kellően megnyomom, még sikerülhet!

2023. aug. 27. 09:08
 26/67 A kérdező kommentje:
Annak írtam az előzőt, aki azóta 24-esből 23-as lett:D
2023. aug. 27. 09:12
 27/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevés olyan nő van, akit ez izgat, lehet, hogy tényleg olyan helyeken kellene keresgélned, ahol a fétisesek gyűlnek össze.
2023. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
#27, szoktam is, ráadásul itt is vannak olyanok. A legtöbb ilyen nővel itt ismerkedtem eddig.
2023. aug. 27. 09:38
 29/67 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus kéne ide… biztos majd a nők egy diabeteszes pasasra vágynak, akinek mereven 12 cm, és megdugni se tudja őket, mert 2 perc alatt kifullad.. biztos ez kell a nőknek.
2023. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyet temetni is úgy temetik hogy feldarabolják..200 kg már nem túlsúly,haver ritka szánalmas dagadt malac vagy:-)
2023. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!