Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg csak szex lehet így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak szex lehet így köztünk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel társkeresőn először nem is akartam tőle semmit mert nem beszélünk egy nyelvet viszont nagyon megkedveltem és találkozni is fogunk.

Az ismerőseim szerint ez butasàg mert nem egy két nap lesz megtanulni közös nyelven beszélni és ha nem beszélünk ugyanazon a nyelven akkor max szex lehet köztünk semmi több...

Tudom nehéz lenne kommunikálni de tényleg csak szex lehet ebből? Igaz nem azonnal de megtanulhatnánk egy közös nyelvet bár nekem is félelmem egy kicsit, hogy és addig? Hogy kommunikálunk?

Szerintetek lehet ebből több ha mint a két fél akarja? Vagy igaza van az ismerőseimnek és ő csak szexet akar?



2023. aug. 26. 16:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10

Felhagy az itteni tanulmányaival (csak azért mert megdugott) , hogy haza mehessen. Persze én is így gondolom...

2023. aug. 26. 18:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kell minden benyalni mucika. Te isnolyan tipikus liba vagy mint egy ismerősö. Francia csávól rábeszélte, hogy nem kell gumi alkalmiban mert elköttete magát. Most lesz 1 éves a kicsi. Csávó boldogan él otthon persze.
2023. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12

Tudom ilyenkor jön az én ismerősöm szöveg, de még jó, hogy utána néztem nem muci?

Bár nem hiszem ilyen jóban lennénk, hogy így szólítsuk egymást!

2023. aug. 26. 19:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó hát te tudod, de ne lepődj meg, ha nem fog itt maradni miattad és kiderül, hogy csak dugni kellettél neki.
2023. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14

Őké majd nem fogok mondjuk engem még mindig a kommunikáció zavar leginkább.

2023. aug. 26. 20:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ez is benne van ilyenkor.

Nem biztos, hogy konkrétan a dugás, de például szállást és támogatást adhatsz neki, amíg itt van.

2023. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16

Nem hozzàm jön és nem is azonnal fogunk talàlkozni miután visszajött.

Támogatni pedig ha az anyagiakra gondolsz tudja jól nem tudnám, mondjuk ilyesmit eddig nem is kért.

2023. aug. 26. 20:13
 18/20 anonim ***** válasza:

Szex mindenképpen legyen. Ahhoz nem kell tudni közös nyelvet, sőt még beszélni sem kell tudni.

Mutathatod a kezeddel, hogy töfi-töfi,👌👈 a száddal meg karikát formálsz és ő tudni fogja, hogy szopi-szopi.😵

Ha jó erőssen nyalogagod a szádszélét és tornáztatod a nyelved, akkor meg fogja tudni, hogy ki akarod nyalni.🤪

2023. aug. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
Milyen nemzetiségű? Mekkora a kulturális különbség közöttetek?
2023. aug. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19

Koreai, van azért kulturális különbség.



Egyébként sokan üzenetben is azt hiszik én vagyok a férfi de nem én itt a nő lennék!

2023. aug. 28. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!