Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden jó köztünk miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden jó köztünk miért beszél így rólam a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Valószínű mégsem annyira jók a dolgok mint azt hittem a párom nagyon ocsmányul beszél rólam a hátam mögött.

December vége óta vagyunk együtt nekem ő az első barátom és hát vele sokminden más is első volt...

Felvállal mindenki előtt kedvesen beszél rólam másoknak és szememben sosem bántana meg de egy két barátjának úgy beszél rólam mintha a kurvája lennék csak.

Fürdött és a mobilján írt neki valaki én meg szóltam neki, azt mondta nézzem már meg ki az és hát ilyet írt a barátja, "hogy mi van megint a szende szűz kis ri*ancoddat k*rogatod azért nem írsz vissza?

Belenéztem az üzenet váltàsaikba hát nem esett jól amiket írt, sőt egy fehérneműs képemet is elküldte neki...

Ha úgy beszél rólam ahogy az üzeneteiben tette és beszél arról, hogy kettesben miket csinálunk miért viselkedik velem akkor másként?

És miért akar komoly dolgokat ha a barátainak úgy beszél rólam, hogy a k*rvám?

Egyáltalán minek küld képet rólam és mondja el a szexuális dolgaink?

Összevesztünk pár napja ez miatt mert nagyon rosszul esett, én azt gondoltam komolyabb a kapcsolatunk.

28N



2023. jún. 14. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert a srác egy barom. A haverok előtt villogni akar hogy ő a menő gyerek. Ezek a kisfiúk felejtősek. Az meg másik dolog, hogy egyszerűen undorító és bunkó dolog, hogy továbbküldi a fehérneműs képeidet a barátainak.
2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem tisztel, de nem is szeret. Ennek tart, amit írt is.
2023. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az előttem kommentelőkkel.

Dobd ki.

Ha a párod, tiszteljen már annyira hogy nem így beszél rólad.

2023. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1

Pedig már nem egy gyerek, hogy ezzel "villogjon"...

2023. jún. 14. 11:53
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

#4

De az. Legalábbis vállon felül. Teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Buta vagy, ha ezt megbocsájtod neki.

2023. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Biztos hogy agyilsg gyerek, de még tapló is!



Sürgősen dobd ki..

2023. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali lapát!!! Valójában annyira tart amit írt csak képmutató módon eljátssza a trubadúrt. Tisztelet, megbecsülés 0.
2023. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem is tudnám folytatni így vele, hogy részletes beszámolót tart a szexuális életünkről, és intimebb képeket mutogat rólam.

(Nem meztelen képeket, olyat soha nem küldtem meg nincs is olyan képe)

2023. jún. 14. 12:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen valóban előfordul. Úgy 16-18 éves korig. A pasid baromi éretlen.
2023. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet még ezt rendbe tenni, lehet csak arcoskodott a haverjainak, de tény ez éretlenség.
2023. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!