Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Még barátom sem volt sosem, és nem is csókolóztam.
2023. aug. 25. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok és én is szűz,én sem csókolóztam. Szóval ebben jobb vagyok nálad :P
2023. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát, mindenesetre nem egy jó dolog.

Próbálj meg ismerkedni. Ha nem megy, akkor pszichológus ajánlott.

2023. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Ez szégyen ez a 21.szàzad"

Mondjuk a 21. században pont, hogy kitolódik az az életkor, amikor megtörténik az első szex, az első párkapcsolat, a házasság, a gyerekvállalás, stb. Régen a 17 éves lányok már házasodtak és gyereket szültek, valóban ciki volt ha valaki nagykorú lett és nem volt párja. Manapság a nők is előbb karriert építenek, megalapozzák az életüket és csak utána jön a párkapcsolat. Változott a világ, de éppenhogy egyre későbbre tolódott a szexualitás és a párkapcsolat is.

"26 évesen ciki szűznek lenni?"

"Én 27 vagyok és én is szűz"

Én meg 23 vagyok és szűz is maradok, mert aszexuális vagyok. Szóval azt hiszem, én nyertem :)

Így ráadásul sokkal nehezebb párt is találni, de hát valahogy majd csak megoldjuk :D

2023. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szívesen csókolózok veled, de szexelhetünk is
2023. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Szia 😊

Ez fejben dől el hogy mi ciki és mi nem. Neked nem volt eddig párod mert az alkalmas emberre vársz akivel megtörténhet, ennyi. Tudod hányan vesztik el a szüzességüket azelőtt hogy készenállnának rá, vagy nem is a legalkalmasabb partnerrel törtenik? Amugy nagyon nem vagy vele egyedül, többen vannak így mint hinné az ember. Amugy a szüzesség elvesztésében nincsen semmi különös, csak egy jelző. Én is azt hittem hogy nagy durranás lesz elveszíteni hát nem érzem magam máshogy, sem többnek sem jobbnak. Ugyanaz az ember vagyok, ugyanolyan értékes csak aktív szexuális élettel. Ennyi nem kell nagy dobra verni.

2023. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen a ciki jelzőt használni ciki
2023. aug. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem az.
2023. aug. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.

Viszont érdemes lenne próbálkoznod, nyitnod az emberek felé - persze nem ész nélkül - , hogy élményeket szerezz.

2023. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#13 a házasság/gyerek téma kitolódott, a szex egyáltalán nem.
2023. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Èn 25 vagyok és nem ciki, szerintem jövőre se lesz az... 😄
2023. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!