Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen szűznek lenni nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Eddig nem találtam megfelelő lányt, jó lenne kapcsolatban csinálni. Jó lett volna elveszteni korábban, de nem tudok megfelelő lányt találni.

Kicsit késve érzem magam.


2022. febr. 20. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én 31 évesen az vagyok...
2022. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem lóverseny ez. Ismerkedj, csajozz, oszt' egyszer majd összejön. Na nem mintha ennek következtében másnaptól neked olcsóbban adnák a kenyeret... :)

Csak a saját önbizalmad rombolására jó, ha minden reggel úgy kelsz fel, hogy "Úristen, még mindig szűz vagyok!".

2022. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Hogy mi vagy? Férfi? Na ne nevettess légyszi.
2022. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Én is 24 évesen avatódtam be, egyetem után, már dolgozóként. Utóbb már aláírom, hogy korábban fejben nem álltam a helyzet magaslatán, ami szükséges lett volna a csajozáshoz, és ha nincs a tinder, akkor lehet, hogy máig szűz maradok.
2022. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Valóban kezdesz kicsuszni haver. Ha nem fogsz cselekedni mielőbb, szörnyű járulékos károkat fogsz szenvedni. Azt ajánlom, hogy az igényeidet fogd meg és dobd ki őket a kukába. Add teljesen le. Egy szempont legyen előtted, puncija legyen, semmi több. Biztosra veszem, hogy így sikerülni fog nőhöz juss. Hagyd ezt a párkapcsolatot akarok dolgot is, előbb dugj, hogy érezd milyen, utána lecsapolva már könnyebb lesz a dolog.
2022. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki, de tehetsz ellene...
2022. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Ciki. Keress egy barátnőt.
2022. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!