Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan elnek szex nelkuli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elnek szex nelkuli hazassagban vagy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
30-as par vagyunk 2 gyerekkel, es mar 1 eve nincs szex kozottunk a parommal. Mar reg szetmentunk volna, ha nem lennenek a gyerekek. En ugy vagyok vele, ha adodik egy alkalom egy masikkal, akkor elek vele, de azert nem keresem ezt kulon magamnak. Ti hogy vagytok ezzel?

2023. aug. 25. 14:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10.



Válj el, vagy éljetek nyitott kapcsolatban. Ez így gerinctelen..

2023. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel kb fel ev egyuttlet utan a mindennapi szexek lecsokkentek heti 1-re. Aztan megszuletett a gyerek, es lett kb havi-2 havi 1 szex. Tobb oka is volt. 5,5 evig birtam vele, aztan szetmentunk. A gyereket en nevelem, aki akkor 2 eves volt, most mar lassan 7. Jelenlegi parommal lassan 1 eve vagyunk egyutt. Azota is majdnem minden nap van szex, vagy ha nem is minden nap, de minden masnap biztosan. En napi 8-9 orakat dolgozok, o napi 10-12 orakat. De egyuttletekre mindig van idonk/energiank, meg ugy is, hogy itt van velunk a kisfiam. Jelenlegi parom 7 evvel idosebb az exemtol, tolem pedig 13 evvel idosebb. Korkulonbseg viszonylag nagy, de az igenyunk szerencsere ugyan azon a szinten van. Nem is birnam/birnank ki annyi ideig szex nelkul. Az intimitas kell egy kapcsolatba hogy rendesen mukodjon minden. Jelenlegi parom is panaszkodott, hogy az ex-felesegevel kb 2 hetente volt 1 szex, o igenyelte volna, de a no nem. 7 ev hazassag utan valtak el.

Kerdezo, probalj meg beszelni errol a paroddal, hogy neked ez problema, igenyed/szukseged lenne ra. Ha nem megy, csak a gyerekek miatt nem erdemes egyutt maradni. Ennek nincsen ertelme, hogy ugymond ”boldogtalan” vagy. Ha neked szukseged van ra, de a parodnak nincs, akkor valjatok el es kezdjetek uj eletet, kulon. Nalunk csak ez segitett.

26N

2023. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mi 22 éves házasok vagyunk, utoljára 16 éve szexeltünk .Nagyon rossz, az okát nem tudom. a feleségem nem mondja el. Nem csaltam meg még, inkább maszturbálok, de sűrűn.
2023. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13. Párterápia, szexuálpszichológus?
2023. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

13as a 14 re ne hagyatkozz.

Ha eltörik egy pohár meg tudod ragasztani de az sosem lesz olyan már.

Ha nincs szex ott egyik a másikból vagy mind2en a másikból kiment a vágy szexuálisan. Megunta, nem tartja vonzónak, ilyesmi.

Ez parterapiatol.nem lesz se vonzó se a vágy nem jön vissza.

2megoldas van.

Vagyis 3.

1. Nyitott kapcsolat

2. Megcsalás

3. Válás.

2023. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
15. Te csalj, ha ilyen gerinctelen vagy.. ne bíztass senkit..
2023. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

16. Ja. Miért?

Hol láttad te hogy a parterapiw megoldott valamiz. Kb 1..2 hónapra. Aztán ugyan ott vannak

2023. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17. Remélem nem vagy kapcsolatban :(
2023. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

18. De . Jó rég óta. Ezért van általában szeretőm.

Ha nincs keresek.

Én megszerzem máshol ha otthon nem kapom meg.

2023. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hasonló a szituálció nálunk is.6 éve vagyunk együtt és van egy 2 éves gyerekünk.amióta a gyerek megvan azóta nem nyulunk ugy egymáshoz.vagyis valamiért a férjem nem akarja.akárhányszor próbálkozok vissza utasít.régen már azzal lázba hoztam ha megcsókolom.most meg..semmi.próbáltam sziprizelni neki(remélem jól irtam)próbáltam mar mindent.veszekedtem vele ez miatt.de nem izgassa.erre csak azt mondja hogy nem a szex körül forog a világ.meg hogy azt nem lehet kierőszakolni..mondom az igen..márpedig a szex szerintem azért fontos egy kapcsolatba.nem azt mondom ezzel hog az a legfontossab.de fontos azért.igazábol én is a gyerek miatt vagyok vele még mindig.egyébként engem lehet meg is csal.mert vannak jelek.próbalom lebuktatni.
2023. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!