Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan elnek szex nelkuli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elnek szex nelkuli hazassagban vagy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
30-as par vagyunk 2 gyerekkel, es mar 1 eve nincs szex kozottunk a parommal. Mar reg szetmentunk volna, ha nem lennenek a gyerekek. En ugy vagyok vele, ha adodik egy alkalom egy masikkal, akkor elek vele, de azert nem keresem ezt kulon magamnak. Ti hogy vagytok ezzel?

2023. aug. 25. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Szingli vagyok.
Boldog parkapcsolatban elek.
Hasonlo szitu, no vagyok.
Hasonlo szitu, ferfi vagyok.
Vannak hullamvolgyek, de azert jol elvagyunk. (No vagyok.)
Vannak hullamvolgyek, de azert jol elvagyunk. (Ferfi vagyok.)
50 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jah, meg annyit, hogy nalunk tenyleg nem koltoi tulzas a nincs szex, semmi intim dolog nem volt 1 eve, meg csok sem.
2023. aug. 25. 14:57
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Súgok a gyerek(ek) nem tartanak egyedül

Én 5 éve ment el szét a gyerek Apjával a problémák közt ez is ott volt hogy a szex az nudli volt mikor kvázi 5-6 hónap is eltelt kettő között


Szabad vagyok és normális szexuális életem van

Kiegyensúlyozott vagyok boldog vagyok

És senki nem aláz meg azzal hogy rá készülök az estére vissza utasit és mikor a sírás elkap akkor ki nevet h a szex miatt sírok ..


N

2023. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Gyerek vagy sem en elváltam volna rég. De attól még lehettek együtt gyereket nevelni ha nincs szex de ne nevezzük már házasságnak.


#1 bocs de ez milyen nyelven íródott? Mert hogy nem magyar az tuti

2023. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
15 év házasság, 2 gyerek, heti 1-3 szex mindig van, volt, kivéve a gyermekágyat. Mégvigy is érnek kísértések a munkahelyen. Sosem értettem, aki nem akar szexelni, minek házasodik... 40 N
2023. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokat ismerek.
2023. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédasznyomnak ugyan ez a problémája, de én nem fogom megmondani neki hogy a férje totál meleg, szóval ez tény nem kitaláció.


Ismerősöméknél is volt még egy szitu ott meg a férj 80kg ról felcsuszott 110kg ra, ott ez volt a gond de akkor is 2hetente azért volt szex.

Most fogyott már 15kg heti 2-3alkalom ra sűrűsödött van.


Nagy rokoni haveri köröm van

Mindenkinél van valami oka,

Van ahol az asszony szülés után mondta hogy neki többet szex nem kell és pont. Nem váltak el a pasinak szabad fenn tartani egy szeretőt - engedéjezve van neki.


És van még egy srác aki 10éve fűzi barátnőjét és összesen nem szexeltek 20x.ott a pasi úgyszint a fiúkat szereti, de a lány semmit nem tud az egészről. Totál szerelmes a srácba és nem lát.


És olyan is van hogy tényleg Anyit dolgozik a pasi hogy elfeljtkezik a szexről, nem is érdekli. Ilyen helyzetben viszont segít a nyaralás, hosszú hétvégék és a női praktikák.

2023. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 6 leírja…

Nálunk a barátom munkamániás lett. 1 évig próbálkoztam mindennel, majd szakítás. Még mindig jobb így szexmentes életet élni mint párkapcsolatban..

2023. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De mit dolgoznak, hogy annyira szeretik a melójukat? Persze dolgoztam már rohadt sokat, de akkor sajnos raváoltam kényszerítvr aztán ott is hagytam a pics@ba. Én például imádom a motorozásást és az ökölvívást hobbiként, de ettől még ugyan szétdugom az asszonyt.
2023. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

6,7,8


Én 13 órát dolgozom egy nap, amikor beugrós pincér vagyok, de még aztán is fel tudom hívni a párom. Szex meg mindig van, most leszünk ugyan csak 2 évesek, de páromban volt azért egy nagy gát a szex miatt. De már megoldódott. :)

2023. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

1es.. nálam ez már 2015 óta van így.

És nálunk is gyerek van.

De én direkt keresem a szeretőket.

Hol így hol úgy de kell a szex.

40 éves vagyok. Ha te 30 akkor lépj vagy keress szeretőt vagy valj el.

Szex nélkül minek élsz?

2023. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!