Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik (párkapcsolatban vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik (párkapcsolatban vagy házasságban) hármasoznak NEM FÉLNEK, legalább egy kicsit, hogy 1.: a szeretett kedvesük (egyénfüggő) esetenként úgy tűnik mintha a másikkal jobban, vagy sokkal jobban élvezné a szexet helyettük? Vagy nem merül fel, hogy...

Figyelt kérdés

Vagy nem merül fel bennük, hogy 2.: ezen alkalmaktól fogva "nem lehet, hogy a párom az új jövevényre innentől mintha jobban vágyna (vagy ugyan nem mutatja, de ezt a borzalmat érzik rajta)"?


Ráadásként még ezek tetejébe nem aggódik az illető (legyen férfi, legyen nő ez a régi motoros), hogy 3.: lehet idővel, akár csak hónapok/évek múlva is, lassan véget is érhet az addig jó párkapcsolatuk (és a másik mosolyogva repül át az új delikvenshez, amihez ráadásul éppen ő asszisztált, így fájdalmai között magára marad)?


(Zárójelben megjegyezném, hogy nem azokat kérdezem, akik ezt párkapcsolatuk ellenére rendszeresen csinálják és nem volt gonduk belőle, hanem a kérdés inkább arra irányul, hogy igen könnyen a fentiek valamelyike bekövetkezhet. Vagy minimum - a második - negatív gondolat ébredne fel benne, vagyis a párját másnak önként átadóban.)


.

.

.



Mindegy, hogy 2 nő 1 ffi, vagy 2 ffi egy nő az adott felállás. A pár másik tagjának nem BORZASZTÓ belegondolni a "mi lesz ha"-ba?


(Vagy idővel átélni - egy esetlegesen jól működő házasság végét szomorúan elviselni, mikor ez esetenként meg is történik. Mivel képtelenség számomra elhinni, hogy ez mindig csak jól, azaz baljós érzelmek ébredése, és esetleg másra vágyás nélkül végződhet. Szerintem minimum fele-fele, vagy még rosszabb a problémákat és negatív párkapcsolati gondolatokat átvészelők/túlélők aránya. Tehát lehet, ha a nőben/férfiban ilyen gondolatok is ébrednének az évtizedek múlásával, lehet, hogy sokkal jobb lenne kettejüknek, ha néhány fantázia csupán fantázia maradna!)



2022. okt. 17. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem agyalnak hanem élvezik, mert őszintén tabuk nélkül együtt élik meg a vágyaikat és ez nem rossz hanem jó dolog ami csak mégjobban összetartja őket;)

Pasi vagyok, tapasztalt bull..

2022. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna ha mással is szexelne a feleségem
2022. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Van bennem ilyen félelem, de ennek ellenére jó lenne ha jól megkúrnák előttem.
2022. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Egy jó tanács barátom, ha ilyen félelmeid vannak, ennyire erősen akkor ne vágj bele 3-asba mert már "menet közben" el fog kapni a zöldszemű démon és nem lesz jó élmény.

Egyébként meg persze hogy élvezi - há' ezé csináljuk nem azért hogy sírjunk közben :)

2022. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Jól írják a többiek. Ameddig ilyen kétségek vannak benned, ne vágj bele. Nem lesz jó vége. Ülj le, és beszéld meg a pároddal, hogy neki és neked is mi fér bele. Hol a határ. Az pedig hogy a másikkal jobb lesz e mint veled, ez megint csak felfogás kérdése. A harmadik egy új dolog, te pedig egy megszokott dolog vagy. Téged is jobban izgat egy úgy csaj/pasi mint az akivel együtt vagy X éve. De attól még téged szeret, hozzád megy haza, a te füledbe súgja hogy szeretlek. Ha ezt mindketten eltudjatok fogadni féltékenység nélkül, akkor lehet próbálkozni.
2022. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Én pont így vagyok mint a kérdező. Gondolatban izgat a dolog ,de nem tudom a gyakorlatba átültetve ez h működne? Mikor látod a párod arcán h mással mekkorát élvez. Szerintem ezt inkább olyan párok gyakorolják akik ilyen- olyan okok miatt elválni nem akarnak. Pl. Közös ház, gyerekek, anyagiak, hitel...stb.

De amíg szivbol szeretem a párom addig ilyet az ember gyomra nem vesz be . Én a magam névében tudok nyilatkozni h annyit nógatott ilyennel a párom h sikerült elérnie h kiábránduljak belőle. Engem is a közösbe akar bedobni ...

2022. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gondolatokat - és a privátban érkező segítő szándékú jótanácsokat is!


Azonban négyes és ötös az esetemben magától értetődik, hogy egyáltalán nem nekem valók, még csak véletlenül sem, a hármasok és párcserék. Ez nem is lehet kérdés.


Azon házaspárokra kérdeztem rá, akik viszont csinálják is, hogy nem aggódnak (vagy aggódtak - a legelején) a fenti könnyen bekövetkez(het)ő problémák, esetleges válások és az emiatt kialakuló fájdalmak miatt? Csupán erre irányult a kiírás, nem konkrét személyre, vagy vágyra.

(Meg arra, hogy mi van, ha az én kedvesem is X év/évtized után előállna nekem - értitek: éppen nekem - egy ilyen párcserés, vagy hármasos felállással... Bocsássatok meg nekem, hogy én ilyen vagyok, nem tudok osztozkodni, még a gondolattól is felfordulna a gyomrom, ha éppen a szerelmem jönne egy ilyen kívánsággal, pontosabban fogalmazva azzal, hogy neki akár pluszban ilyen titkos vágya is lenne. Vagy az emiatt fellépő negatív gondolatokkal, hogy esetleg már nem vagyok elég neki, másra jobban vágyna/vágyik. Nem a féltékenység ami jobban megviselne, hanem a feleslegesség és a mellőzöttség elborzasztó gondolata!

Már ha ilyennel jönne egyáltalán, nem is biztos, hogy mindenki vágyik ilyesmikre.)

2022. okt. 18. 14:05
 8/12 A kérdező kommentje:

"De amíg szívbol szeretem a párom..."


Teljesen így vagyok ezzel én is hatos. :)


"Mikor látod a párod arcán, hogy mással mekkorát élvez..."


Hasonló gondolatok itt is, a szívem szakadna nekem is meg.


"Szerintem ezt inkább olyan párok gyakorolják, akik ilyen-olyan okok miatt elválni nem akarnak."


Erre még nem is gondoltam, ebben lehet valami! Vagy emellé az, hogy annyi ideje vannak együtt, hogy kezd ellaposodni a kapcsolatuk, tenni nem akarnak (vagy nem tudnak?) a "megmentéséért", ezt nem tudtam pontosabban megfogalmazni és ehelyett a nehezebb/lassabb út helyett inkább ezt a könnyű(nek tűnő) utat választhatják. Meg persze emellé azt is, amit fent említett valaki, hogy az újdonság varázsa (mind egyén, mind annak "technikája") is érdekelheti őket.


Csak hát itt jön az (szigorúan nálam lenne ilyen, nem más nevében nyilatkozok), hogy 1.: ha jobb az újjal, 2.: pluszban esetlegesen engem már nem annyira kíván, akkor 3.: vele jobban fogja vágyni az együttléteket, rá netalán többet fog gondolni, majd végén akár inkább vele akarna lenni, mintsem velem, azaz ki tudja, lehet hamarost véget is fog érni a párkapcsolat.


Írták többen, hogy ez nem mindig van így, meg a párkapcsolat más tényezők miatt is - sajnos - véget érhet, de én ezt személy szerint a tűzzel való játéknak látom, mint egy meggyorsításának a nem éppen kedvező folyamatoknak. Az ördög pedig sosem alszik.


Ráadásul engedjétek meg nekem ezt a két gondolatot: ha egyszer ezt már valakik elkezdték, onnan NINCS visszaút! Lehet ellökted az asszonykádat (férjedet?) egy olyan útra, amit addig nem is akart - most pedig már várja. Vagy ami még rosszabb, ha ő maga akarta. Szerintem még a pár tagjai közötti kötelék is ennek aktív gyakorlására akaratlanul egyre jobban meglazulhat - ami szintén rossz irány, ha a párkapcsolat stabilitását nézzük.

2022. okt. 18. 14:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Ismét hozzád hatos: te viszont nő vagy ugye? :) Szavaidból ezt veszem ki, csupán érdekel.
2022. okt. 18. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

#2 #3


Szívesen ismerkednék veletek(és a feleséggel)

36 éves, normális pasi vagyok

2022. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!