Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a párom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom a hármas sexre 2f 1l alapon? 32F

Figyelt kérdés

Férfiak nektek hogy sikerült? Tudom ez hosszadalmas procedúra jól kell előkészíteni h már az ő fantáziáját is megmozgassa és ha azt látod h sikerült akkor célegyenes.

De a kérdés nektek h sikerült?



2022. okt. 9. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Nélküle

Kerestem párt ahova én csatlakoztam

2022. okt. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő erre nem vevő, akkor sehogy.
2022. okt. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Buzulni akarsz?

Mert másért miért akarnál a másik farkával játszani és hozzá dörzsölődni.

2022. okt. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rávenni sehogy sem tudod, ráerőltetni meg nincs értelme. Vagy érdekli, szeretné átélni, vagy sem. Megkérdezed :)
2022. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 nekem nem kell dörzsölődnöm sem játszanom vele 🙄
2022. okt. 9. 08:56
 6/9 A kérdező kommentje:
4 csak akkor kérdeznék rá ha legalább 60%ékban gondolnám azt h benne van. Azért is voltam olyanok véleményére kiváncsi akik voltak ebben a cipőben!
2022. okt. 9. 08:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rávenni nem tudod soha.

Ha nem érdekli a dolog akkor szerintem sokszor ne hozd fel neki mert akár a kapcsolatodba is kerülhet. Én is másik megoldáson gondolkodom

Van erre más megoldás is.

2022. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
10/7 nőt érdekel a hármas két pasival, csak nem elég nyitottak rá. Keressetek közösen valakit, aki tetszik neki és fűzzétek be. Ez sokkal könnyebb, mint két csajjal lenni hármasban és látod az égető féltékenységet a párodon, amikor épp a másik nőt tömöd. Párkapcsolatban nem érdemes hármassal foglalkozni, mert sérülések lesznek. Csak laza kapcsolat esetén ajánlott és egyszerűbb is. Mondjuk én már megöregedtem, ezért simán veszek két prostit, ha két nővel akarok lenni egyszerre.
2022. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 Mondjuk én pont 2 f 1 l felállást szeretném. Fiatalon próbáltam 2 lannyal jó volt, de most a páromnak szeretnék egy kis örömet szerezni mert ha érzéki sex lenne azt sztem nagyon élvezné. Viszont nem aarok csak ugy rákérdezni mert nagyon jól elvagyunk. Ezért is kérek tanácsot h ki hogyan vezette rá erre mert sztem akkor már tudni lehet h akarja e
2022. okt. 9. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!