Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anális szex! Normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anális szex! Normális hogy ezt érzem közben és utána órákon át állandóan eregetnem kell és levegős vagyok?

Figyelt kérdés
Anális szexeltünk ma a barátommal, nekem ez volt életemben az első, neki már volt más lánnyal előttem, de nekem ő volt az első. A gond az és a kérdés, hogy normális az, hogy állandóan kakilási ingerem van közben? Ez olyan érzés, bocsánat a kifejezésért, de mintha menten összefosnám magam. Így élvezni nem tudtam, folyamatosan attól féltem, hogy mi lesz ha "össze piszkolom" a péniszét, ráadásul a kanapét is, mivel kutya pózban csináltuk. Fájni maga az aktus nem fájt, sok sikosítót használtunk, de arra is gondoltam, hogy lehet a síkosító okozza ezt, hogy még azóta (délután 3 körül volt az aktus) is fingadozok folyamatosan és csikorog is a hasam? Vagy a sperma okozza amit a végbelembe ürített? Bár azt amennyire tudtam a wc-be hagytam távozni utána, viszont a levegő az nem távozik egyben úgy érzem és sokáig levegősnek érzem magam. Mikor múlik ez el? Nagy dolgot nem bírtam végezni, nem érzem, hogy kéne, de magát azt az érzést éreztem végig,míg ki-be tologatta. Ezen kívül fájdalmat nem éreztem, csak mikor betolta az elején egy minimálisat, aztán feszített, és éreztem ezt a kakilási ingert végig. Maga az, hogy feszített jó volt, így élvezni is tudtam volna ha mellé nem társul ez a folyamatos inger hogy azonnal wc-re kell mennem.
2023. aug. 24. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Majd megszokod és talán élvezni is fogod. Ne parázz, elmúlik.
2023. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Az a lyuk nem szexre való.
2023. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Fingjál bébi, fingjál!
2023. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos hogy nem nő vagy!
2023. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk legközelebb gumiba élvezzen.

Csak televagy levegővel, majd kijön.

2023. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez 1 napig ilyen….
2023. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére már tényleg elmúlt :))


4/6


Már miért ne lennék nő? :O Bár még fiatal nő vagyok az lehet, 19 éves...

2023. aug. 25. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, a legszebb korban vagy! Én a barátnőmmel rendszeresen csináljuk, és semmi gond nincs :) Imádjuk mind a ketten
2023. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm állandóan fingik amikor dugom a popsiját, de ez engem egyáltalán nem zavar :) És tény ami tény, jó keményen meg szoktam dolgozni :)
2023. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!