Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadóak a nők az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak a nők az olyan férfiakkal akik állandóan két három perc alatt elmennek viszont nagyon odaadóak tehát, figyelnek a nőkre, kielégítik ahogy tudják, csókolgatják stb.?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Elfogadják, de mellette egy csődörkét tartanak vszeg:-)
2023. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat azért ha ez mondjuk több évig fennállna egy kapcsolatban akkor lehet zavarna. De biztos hogy lehet rá megoldást találni, akár szexuálpszichológushoz menni, vagy valami.
2023. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Fejlesszd magad, és majd tovább bírod. Az öregedéssel ez majd kitolódik magától is akár 20 perc, fél órara.
2023. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most volt egy első alkalom, és ez alapján gondolod, hogy eddig bírod? Mert nálam is mnden alkalom mindig más -mást hozott.Nagyon sok mindentől függ. Kiéhezettség, gyakorlat hiánya, idegállapot, stb.
2023. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. 38 éves vagyok
2023. júl. 17. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé sokáig halogattad akkor a párkeresést.
2023. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha 38 évesen nem tudod erre a kérdésre a választ, akkor egyáltalán nem azok.


Ha sikeres lett volna eddig a stratégiád (ellensúlyozod a gyorstüzelést mással), akkor nem ezen filóznál, hanem dugnád az elfogadó csajokat.

2023. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A tankönyvek és a pszichológusok szerint maszti közben tanulható az időzítés elhúzása, de viszont hogy párosan is menjen a dolog, ahhoz egy állandó partner is kellene. Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki képtelen megtanulni. Egyébként ha beveszel egy kék pirulát, és netán hat is, lehet, hogy lesz annyira kemény, hogy szinte már nem érzel vele semmit. Így sikerült másfél órásra életem leghosszabb aktusa.
2023. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Én szexelni szeretek nem azt ha nyalnak ujjaznak úgyhogy ahhoz nem elég 2-3 perc inkább 20-30 az ideális.
2023. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a gyakorlás és az intimitás hiányát látom ebben, és az sem segít hogy elfogadod a tudatot.
2023. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!