Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a szitu amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a szitu amikor a férjemmel elmegyünk vhova kettesben. Ő olyankor olyanokat akar, hogy menjek bugyi meg melltartó nélkül meg állandóan sexelni akar. Más pároknál is van ilyen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem örülj, hogy ezeket a vágyait veled akarja megtenni. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de szerintem néha tehetsz a kedvére...nyilván nem arra gondolok, hogy feltétlenül mások előtt kell szexelni, hanem ami még neked is belefér. Ha nincsenek nagyon beteg vágyai, akkor nincs gond ezzel.


N

2023. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha elmegyünk valahova mi is sokkal többet szexelünk feleségemmel.

Ő magától nem hord bugyit/melltartót. Nyári ruhához sem.

2023. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Bár fordítva lenne "hasonló" időnként a világban :) F.
2023. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
legalább vannak gondolatai, nálunk fordítva van én szívesen szexelnék úgy hogy közben a párom tudta nélkül kukkolnak minket, de persze ezt szóba se hozhatom
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
izgalmakat, kalandokat szeretne átélni a feleségével, nem pedig beletespedni a "kedd este 20:45-kor a sorozat után rutinmenet ugyanott, ugyanúgy, mint húsz éve mindig" langyos vízbe.
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen vágyak ... Próbáld ki nekünk nagyon feldobta a szexuális életünket
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy a férjed ilyen aktív szexuálisan. Legtöbbnek csak a szája jár.
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen "vadabb dolgok" szerintem simán beleférbek egy párkapcsolatba. Ha nincs ellenedre és őt ez izgatja akkor hajrá.
2023. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom te valami maradi f@pina vagy hogy ez neked fura ...
2023. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Hat ez nem nagy szam.
2023. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!