Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a szitu amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a szitu amikor a férjemmel elmegyünk vhova kettesben. Ő olyankor olyanokat akar, hogy menjek bugyi meg melltartó nélkül meg állandóan sexelni akar. Más pároknál is van ilyen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
Vszeg egy kis cuckold hajlama is van. Ha ebbe belemész akkor jön majd az, hogy másik férfi szexeljen veled
2023. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már olyan pasim akit ez izgatott. Elfogadtam, végül én is élveztem. Mini bugyi nélkül és élvezett nyilvános helyen alám kukkolni, föleg ha látta, hogy más is ezt teszi. Otthon meg szex közben élménybeszámolot tatott rola.
2023. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgat az ilyesmi. Nem csak akkor, hogyha elutazunk, vagy ilyesmi. Akár a hétköznapokban is. Tavaly ismerkedtem egy csajszival és még az első randi előtt összefutottunk. Elmondta, hogy nincs rajta bugyi. Számomra ez nagyon izgató volt. Csak pár percet beszélgettünk akkor. Rajta hosszú ruha volt, így nem látszódott semmi, de maga a tudat is tud izgatóan hatni.


44F

2023. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedves!

A legtöbb férfi állandóan szexelni akar.

Mer, ha nem akkor ott baj van.

Igen a mi esetünkben is voltak ilyesmi vágyak, kérések.

Persze ennél sokkal extrémebb dolgok is.

Szex különböző helyen.

De érdekes lehet egy ruha vásárlás kettesben egy próbafülkében is...

2023. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom nyáron gyakran jár bugyi nélkül, ráadásul nem is hord hosszú szoknyákat. Nyaraláskor soha nincs rajta bugyi , bikinit leszámítva. De ruha vagy szoknya alá nem vesz és el is mondja. Maga a tudat, hogy úgy sétálgatunk, vacsorázunk valahol stb izgató. Itthon ha egésznapos foglalkozása van akkor a higiénia miatt bugyiban megy de ha csak elugrik otthonról, egy bevásárlás, egy kávé a barátnőkkel, velem stb akkor szintén nem vesz fel. És ha esetleg nem "veszem a lapot" akkor szól, hogy márpedig "élesben" jött. Ennek aztán megvan a hatása amit otthon ki is szoktam nyilvánítani..
2023. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik régi pasim is ilyeneket akart..26N
2023. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
igen..plusz még ha van csiklóizgató még vadabb :)
2023. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom meg azért veszekszik, hgy (munkahelyet kivéve) ne vegyek fel melltartót a nagyon kivágott felső alá. Sokszor akár félmeztelenül is járhatnék, annyira kihívó cuccokat vetet fel velem - persze csak ha közös programjaink vannak. Különben egy tipikus szexőrült, az összes pozitív és negatív velejárójával együtt.
2023. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Kíván téged, ez teljesen normális. Mi, a feleségemmel ha sétálni megyünk vagy valahova beülni, nem veszünk fel alsóneműt. Én sem. Persze ez időjárás függő. Baromira fel tud bennünket izgatni, ha hazaérünk mindig oltári nagyot kefélünk. Szóval, csak ajánlani tudom! :)

Néha kérem, hogy melltartót kapjon fel, mert az engem külön izgat, ha dugás közben szedem le róla.

2023. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!