Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a szerencsétlen férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szerencsétlen férfiak isszák meg a levét a női klimaxnak is? Olvastam, hogy a nők kb. felének sokkal jobb, mert nincs havi baj, nincs többé védekezés, nem kell aggódni a teherbe esés miatt, és sokkal felszabadultabbak, és jobban élvezik?

Figyelt kérdés
Miközben a nők másik fele kiszárad, beszűkül, nyafog, hogy fáj neki, és azt mondja, soha többet. Örülnek, hogy végre örökre megszabadulhatnak a szex terhétől. Szerencsétlen férfiak meg nem tudhatják előre, hogy melyik halmazba nyúltak bele, csak olyan ötven évesen szembesülnek azzal, hogy kit is választottak?

2023. aug. 24. 16:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó, hát emlékezetből felfelé kerekítettem, de nem hiszem, hogy a 14,8 vagy 14,9 az számít?
2023. aug. 24. 17:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha zöldben vannak az értékeid akkor a mért szintjeiddel nincsen baj.
2023. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha veled van a baj, akkor miért a nőkön problémázol a főkérdésben?


Másrészt a #6 válaszoló tökéletesen leírta, amit akartam én is.

Kiegészítve annyival, hogyha amúgy élvezte a szexet, de pechje van, és a 2.csoportba tartozik, annak lesz annyi igénye, hogy ezt kezeltesse valahogy, mert attól még vágyni fog rá.

2023. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13: Mert a merevedési zavarral kapcsolatos kérdéseimet sorra lehurrogták, vagy arra nem is válaszoltak érdemben.Bár amint kiderült, nem is a merevedési zavar az alapbetegségem, hanem maga az andropauza, az összes többi tünetével együtt. A feleségem pedig abban bűnös, hogy annak idején elutasított, és tíz éven át úgy hagyta a dolgot. Emiatt lankadok le még gyűrűvel is, mert átszoktatott a jobb kezemre. Most meg már utólag cseszhetjük. Már egy csepp remény sincs. Pedig addig a napig péniszgyűrűvel még ment a szex behatolással. Most meg már sehogy.
2023. aug. 24. 17:53
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"A feleségem pedig abban bűnös, hogy annak idején elutasított, és tíz éven át úgy hagyta a dolgot. "


Valszeg vmit kurwa szarul csináltál...

2023. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Foglalkozz az onokákkal, főzöcskèzz, barkácsolj inkabb, vèn vagy már a szexhez.
2023. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Inkább felakasztom akkor magam. Az onokák ördögfiókák, a főzőcske hízlal, a barkácsolás meg már nem érdekel. Te tizenhatos, te meg túl elmeroggyant vagy a tanács osztogatáshoz. Tartsd meg őket inkább magadnak!
2023. aug. 24. 19:38
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan, én még ennyi picsogó, nyüsszögő pasit mint itt, nem láttam... Kb ez a kérdés olyan, mint-hogy a nő direkt akarna kitolni a párjával. Az életben fontos a szex, de nem csak erről szól.
2023. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a rosszabbik felét fogtam ki ebből a szempontból. Pedig én a lehető legjobb formában vagyok és nem erre számítottam. Páromnál már a negyvenes éveire olyan hormonális változások történtek, hogy inkább öngyilkos lenne minthogy szexelnie kelljen (nem csak velem, bármelyik férfival). Mondjuk korrekt volt mert felajánlotta a szakítást ha nekem a szex még fontos.
2023. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!