Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok olyan szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy egyetlen nő sem vetette rám magát azért, hogy szexeljen velem?

Figyelt kérdés
35/F
2023. aug. 21. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Dehogyis. Tele van ilyenekkel a gyéká.
2023. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkozok, hogy kiállok valahová több tízezer forintot lóbálni, hogy végre megszánjon valaki.
2023. aug. 21. 00:36
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Van erre fórum. Rosszlanyok.hu
2023. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Legtöbb férfi csak párkapcsolat árán jut szexhez. Az egyéjszakás kalandhoz top kategóriás faszinak kell lenni és/vagy jó beszélőke kell hozzá. Hidd el a férfiak vagy 80%-nak nem jár ismeretlen nőktől szex csak azért, mert dugni szeretnének.
2023. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, hanem még rajtad kívül a többi 4.999.999.900,- férfi is a földön aki éppen nem kőgazdag, vagy valami extra ismert híresség. Minden más pasinak magától kell tenni a csajozásért, a hódításért mert az eredmény nem jön magától.
2023. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Regisztrálj fel szexpartnerkeresőre, ne állj ki az utcára pénzzel úgy hogy szexet keresel mert nemhogy szexet nem kapsz, de még meg is vernek mellé.

Lányként én is több ajánlatot kaptam már, nem éltem egyikkel sem.

Legyél meggyőző, határozott.

Az tuti dolog

2023. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az online szexpartner keresőn férfiakra ugyanaz vonatkozik amit #4-ben leírtam. Sőt! Az még inkább pofára megy. Nem beszélve arról, hogy rengeteg kamu profil van amikkel odacsalogatják az embert.
2023. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2

Ha van pénzed, hogyhogy nincd nőd? Egyebként, rosszlanyok.hu

Szivesem

2023. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 menta34 ***** válasza:

Kérdező: vagyunk így egy páran... szóval ez egy igazi bakancslistás álom :)

Kíváncsi lennék hogy a top 5-10% külsejű pasik mennyi ajánlatot vagy csak flörtölést kapnak. Viszont a kőgazdag & golddigger eseteket nem venném ide, az inkább szánalmas.

2023. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!