Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik az hogy a nő igent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy a nő igent mond a szexre de próbálok behatolni és sehogy nem megy. És rám hárítja hogy hát milyen szerencsétlen vagyok. De közben meg lehet vaginizmusa van!?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy létezhet. Általában ezt csinálják, hárítanak, hogy mégjobban szarul érezd magad, jól bevisznek az erdőbe és mire kikeveredsz onnan, elkönyveled magad egy impotens, töketlen, antiférfinak aki egy nőt sem tud megbszni rendesen. Bevett módszer ez a nőknél és nem csak a szexben csinálják ezt...
2022. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is találkoztam nagyon szűk lánnyal. Mondjuk elég vastag is vagyok. Hosszú előjáték és síkosító segíthet a dolgon.
2022. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Vaginizmussal nem mondana igent a szexre. Elég gyakori hogy egy pasi nem találja azt a szöget, ahogy be tudna hatolni. De ez egy fél másodperces kézmozdulattal orvosolható a nő részéről. Vagy kérd meg hogy ő legyen felül, akkor az ő dolga beleülni. :)
2022. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy nem kommunikáltatok megfelelően és ő nem volt kellően felizgulva, ezért nem tudtál behatolni. Ez pedig mindkettőtök hibája, nem csak az övé vagy a tiéd.
2022. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez nagyon sok emberre igaz. Ha valami nem úgy megy, ahogy kéne, azért mindig más a hibás. Nők is, férfiak is ilyenek. Az, hogy a nőket általában nem szembesíti az élet annyi felelősséggel, mint a férfiakat, nem teljesen igaz, mert nagyon sok férfi sosem akar felnőni, és kvázi csökkentett módban fut.
2022. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit tettél előtte az ágyban. Volt előjáték? Nedves volt, mikor próbáltad betenni? Próbáltál segíteni síkosítóval?

Ha egyikre sem figyeltél, akkor valószínűleg te is szerencsétlen vagy. Viszont ő mindenképp elég hülye, ha neki sem jutott eszébe egyik sem.

2022. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lazy Lover ***** válasza:
Létezhet de az is létezhet hogy nem találtál be ilyenkor jobb ha a csaj teszi be
2022. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kommunikáció és a megfelelő előjáték hiánya lehetett a gond inkább. Ami nem csak a te hibád, hanem az övé is.
2022. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 savanyucukor ***** válasza:
Ilyen esetem nekem is volt. Magamat már rutinosnak tartottam ,de a lányról nem volt mondható.Bizonyára még szűz volt. Próbáloztam én mindennel rendesen. Mikor símogattam , mondta csikizem, semmi izgalom, puff.Aztán ott lent, totális szárasság volt. Aztán inkább aludtunk ölelkezve szépen. Talán több idő és türelem, meghozta volta az édes gyümölcsöt. Annyira nem vonzott ez a lány ,így szakítottam vele egyből. Másnak hagytam a feladatot.Nem tudom végül is, milyen szerelmi élete lett?
2022. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikertelen próbálkozas után közölte hogy ő nem is akart szexelni aztán kb 15 perc csend után oda bújt hozzám
2022. dec. 11. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!