Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen még szerencsétlenked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen még szerencsétlenkedni, vagy irány a prosti?

Figyelt kérdés
Mostanában erősen agyalok rajta, hogy elmenjek egy lakásban fogadó hivatásoshoz átesni az úgymond "beavatáson" Mert 21 éves korom óta próbálkozok ismerkedni kissebb-nagyobb sikerekkel, de mivel olyan, hogy igazi itt manapság be kell látni, hogy úgy se létezik... A barátzónás csajokból meg a fszom kivan, akkor már inkább egy elit k.rva. A külsőm az meg lenne hozzá, csak sz.r a dumám meg nem vagyok annyira beszédes mindenkivel. Ennyi a hibám össz-visz. Én meg tuti nem fogok itt 30-40 évesen is siránkozni, mert addig jó lenne szexuális élményeket begyűjteni a 18 éves tini csajtól a 40-es milfig. Vagy még megéri szilveszterig próbálkozni esetleg? Hátha össze jönne valami részeg ribivel egy kaland engem az se érdekel már.

2021. dec. 17. 18:55
1 2
 1/17 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Ha jó a külsőd és próbálkozol, akkor nem a nem jó szöveged a baj, hanem a jellemed.
2021. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Irány...!
2021. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Javíts a dumádon és beszédes legyél mindenkivel.Szerintem ha elmész nem sok fog változni a dolog csak annyi hogy nem leszel szűz.
2021. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Menj prostizni azonnal! A részeg ribiket hagyd, sokkal jobb egy prostival, mint egy részeg ribivel.
2021. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne menj prostihoz.
2021. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dzsoki ***** válasza:
81%
Irány a prosti!A te esetedben,érdemes olyat választani,aki szüzesség elvételt is vállal.Esetleg még az is fontos,hogy ne 25 alattival!Pláne,ha luxusba mész.Vélhetően flegma lesz.Egy belevaló 30-as!Garancia,semmire sincs,te döntesz.
2021. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne menj prostihoz.
2021. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

Miért gondolod, hogy a prostizás (ami lényegében az aktus maga, tehát meg sem kell szerezned/hódítanod a nőt), majd megoldja a helyzetedet? Elképzelhető, hogy a "dumádat", az fogja vissza, hogy tudat alatt tartasz magától az ektustól, és emiatt szúrod el a dolgot. Ezen esetben segíthet, ha átejteted magadat a tűzkeresztségen. Előnye, hogy kissé magabiztosabb leszel (én nem lettem), hátránya, hogy az első szexuális élményed nem saját munkád eredménye, hanem vásárolt, de ez nem mindenkit zavar, nem is kell hogy zavarjon téged.

Ha 21 éves korod óta próbálkozol, akkor olyan 23-25 éves lehetsz, mire ennyire elkeseredtél. Érdemes lenen valami a csajozásban jártasabb barátodtól tanácsot kérni. Ha ilyen nincs, akkor pszichológus lehet a segítségedre, hogy fel tudd tárni, "mi a baj a dumáddal".

2021. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Ha ilyen nincs, akkor pszichológus lehet a segítségedre, hogy fel tudd tárni, "mi a baj a dumáddal".”


Összességében jó tanács, de a csodát ettől sem kell várni.


Különben hasonló szituban nekem pont pszichológus mondta, hogy irány a prosti, ha másképp nem megy.

2021. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

#9: Na akkor ezt fejtsd ki, mert nem egyértelmű! Alapvetően az volna a cél, hogy a kérdező megtanuljon megoldani egy helyzetet, mert akkor annak a megoldása őbelőle fakad, és nem kell pótszerkhez (pénz a szexhez/ért) folyamodnia.

Nyilván, ha a pszichológus úgy látja, hogy a kliens nem képes a saját pszichéjét vagy viselkedését úgy alakítani, hogy megoldja ezt a baját (ellenben a feszültség csak rombolja az állapotát), és valóban csak az első aktuson átlendülés az akadály, akkor tényleg érdemes lehet egy prostihoz irányítani.

#9! Milyen volt a nőzéssel és a szexszel kapcsolatos helyzeted előtte, és mi változott a kéjhölggyel átéltek hatására? Azért kérdezem ezt, mert a de jure - de jure mert nem volt igazán sikeres, de megtörtént - szüzességelvesztésem 25 évesen voltam, egy gyönyörű prostival. De lényegében semmit sem változtatott a helyzetem. De facto 38 évesen veszítettem el a szüzességemet.

2021. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!