Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen még szerencsétlenked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen még szerencsétlenkedni, vagy irány a prosti?

Figyelt kérdés
Mostanában erősen agyalok rajta, hogy elmenjek egy lakásban fogadó hivatásoshoz átesni az úgymond "beavatáson" Mert 21 éves korom óta próbálkozok ismerkedni kissebb-nagyobb sikerekkel, de mivel olyan, hogy igazi itt manapság be kell látni, hogy úgy se létezik... A barátzónás csajokból meg a fszom kivan, akkor már inkább egy elit k.rva. A külsőm az meg lenne hozzá, csak sz.r a dumám meg nem vagyok annyira beszédes mindenkivel. Ennyi a hibám össz-visz. Én meg tuti nem fogok itt 30-40 évesen is siránkozni, mert addig jó lenne szexuális élményeket begyűjteni a 18 éves tini csajtól a 40-es milfig. Vagy még megéri szilveszterig próbálkozni esetleg? Hátha össze jönne valami részeg ribivel egy kaland engem az se érdekel már.

2021. dec. 17. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még adok magamnak egy kis esélyt egy szilveszteri buli erejéig, hátha sikerül valamit összehoznom ismerkedés terén, úgy is haverokkal leszek ez meg egy kicsit feldob ilyenkor. Nyilván nekem is egy rendes barátnő lenne a cél aki kitartana mellettem, csak már frusztrál legbelül ez az egész dolog és igen tudom, hogy magamnak köszönhetem mindezt, hogy idáig jutottam. De részben ez azért is lehet, mert volt 2 csaj úgymond akikkel nagyon összeakartam jönni, persze én meg is tettem mindent, csak aztán dobtak meg úgymond "barát státuszba" pakoltak, ez meg persze rohadt szarul esett és lelkileg is kivoltam.. Aztán ezen a résen a pszichológus se tudna már segíteni, hogy őszinte legyek. Persze ez kívülről nem látszik rajtam, mert próbálom leplezni magamat és mindig a legjobb formámat hozni, de legbelül a lelki depi ott lappang akkor is. Aztán persze néha napján sikerül 1-1 randit összehozni, de ott is nem feltétlen lesz folytatás rendszerint, mert végül mégse passzoltunk élőben annyira. A rossz dumát meg azért mondtam, mert tudnék én beszélni, ha akarok, csak mindenkivel nem tudok egyből szótérteni meg idő is kell, hogy feloldódjak egy társaságban. Viszont már nálam az is nagy szó volt, mikor utcán odamentem csajokat leszólítgatni fényes nappal. De úgy vagyok vele, hogy ha még szilveszterkor se sikerül, ha nem is komoly csajt, de legalább egy alkalmi partnert találni, újévkor befizetek egy tapasztalt csajhoz és rendezzen le, csak vegye le rólam ezt a lelki gátat végleg.
2021. dec. 20. 19:54
 12/17 anonymousreview60 ***** válasza:

Érthető ez a felállás, hogy legalább a szexuális résztől való félelmet, misztikumot vegye le a csaj, még ha pénzért is. De ettől még ott marad az a fele, hogy az, hogy nem fogad el téged az aktuális randipartner, hogy ingyen megtegye azt irántad való vonzalomból, amit a kéjnő pénzért.

Ezen segíteni fog a prostizás? Aligha.

Mennyi randiból nem lett szex? 10-20? Az kellemetlen, de nem tragédia?. Végig gondoltad, hogy mi volt az, ami miatt nem jött meg az összhang ezekkel a csajokkal? Lehet, hogy átgondolatlanul mindig hasonló csajokat választottál?

2021. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mostmár felszabadultam azóta és nem görcsölök rá, igaz a szilveszteri buli se olyan volt ahogyan azt elképzeltem, próbálkoztam, lazára vettem, de semmi! Elegem lett.. Újév alkalmából elmentem egy velem egyidős csajszihoz és beavatott kész-pasz. Most olyan energia töltetett adott miután eljöttem, hogy a villamoson akartam volna szólítgatni a csajokat sorjába :D Szóval belevetem magam újult erővel a csajozásba már nem feszengek emiatt se :) És igen tudom, hogy csak egy színjáték volt a csaj részéről, de nem számít mert tudat alatt lezártam. Amúgy nem volt hasonlóság a csajok között, az egyik lány extrovertáltabb volt még a másik introvertáltabb, inkább az volt a baj, hogy egyiknek se volt még kapcsolata és nem tudták mit akarnak valójában.
2022. jan. 3. 21:28
 14/17 anonymousreview60 ***** válasza:
Kiváncsi vagyok a folytatásra, hogy valóban ez volt-e az oka a bajodnak. Remélhetőleg csak ennyi.
2022. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Néhány ismerősöm is hasonló cipőben van igazából, csak már az embernek érthetően elege van egy bizonyos kor felett ebből és szeretne mégis csak valamit.. De most az a lényeg, ha nem jön össze egyhamar megint semmi, legalább nem fogok úgy ráfeszülni az egészre mint a kérdés kiírása előtt egyértelműen, aztán a bulis meg utcai ismerkedést persze ugyanúgy csinálom tovább a netes mellett.
2022. jan. 3. 21:43
 16/17 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Helyes. Majd meglátod, mennyivel klasszabb, amikor a nő ingyen adja oda magát neked magadért.
2022. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dzsoki ***** válasza:
Akkor ezt,még egyszer!A 9-es szerint,agyturkászhoz kell menni!Amikor ez megtörténik,akkor,ő küldi prostihoz.Mitől,ne hagyja ki az orvost?Az a végeredmény,hogy irány a prosti!Kedves kérdező!Irány a prosti!Ott is tudsz szerencsétlenkedni,de ő azért van,hogy ne szerencsétlenkedjél!
2022. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!