Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért haladunk ennyire rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haladunk ennyire rossz irányba?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy hová haladunk, de biztosan rossz irányba.

Nemrég egy társalgást folytattam le egy lánnyal, aki azt vetette fel ,hogy túlságosan snassz és szokatlan(!) számára az egyszínű pénisz.Ő már hozzászokott, hogy a kis játékszerei különféle színűek.

Konkrétan nekem szegezte a kérdést, hogy mit gondolnék arról, ha befestenénk a péniszemet. Neki ez sokkal természetesebb (sicc!) lenne.

Csak számomra megdöbbentő ez a kérdés?



2021. okt. 23. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, hogy csak provokálni vagy tesztelni akart. Ugye csak a neten beszéltél vele?


Szerintem ő nem volt még pasival amúgy...

2021. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sem egyszínű.

A makkom színe másabb,mint a többi részé.

Megfelelő neki?

2021. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy itt ott van egy pár idétlen beteg gyerek, nem azt jelenti hogy erre haladunk.

Persze te is arra haladsz ha ezt egyáltalán meghallgatod.

2021. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne rossz irány? Az igények változnak.
2021. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Szórakozott veled, te meg elhitted.
2021. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!