Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én jártam ennyire szerenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jártam ennyire szerencsétlenül hogy csak 25 évesen sikerült összehoznom az első barátnőt, első szexet?

Figyelt kérdés

Előtte bármennyire is akartam nem jött még csak egy csók sem össze. Viszont érdekes az egészben az hogy a barátnőm egy nagyon gyönyörű lány és ő kezdett el velem beszélgetni. Tényleg nagyon szép lány, mindig ilyen lányról álmodtam 10/10 es:D Szóval ez egy kicsit kárpótol abban hogy sokat kellett várnom, de cserébe olyan lányt "kaptam" ami kevés fiúnak jön össze.

Így belegondolva rohadt késő a 25 év amikor már 16-17 éves koromtól vágytam a szerelemre.


2021. dec. 22. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Én 35 vagyok, de még semmi se volt, szoval dontsd el te!
2021. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen dicsekedni jöttél, vagy áltatni a sorstársaid, hogy te is "megkaptad" a barátnőd, anélkül, hogy tenni kellett volna érte? Nekem ez erősen trollszagú, feszültséget akarsz kelteni a sok amúgy is frusztrált huszonéves szűzben?
2021. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, jobb később mint soha...

Becsüld meg a barátnődet, és ne foglalkozz a múlttal, élvezd a jelent.

2021. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem a párod. Idejöttél kiírni konkrétan, hogy szerencsétlen vagy, hogy van neked. Gratula. Megértem miért nem volt eddig senkid.
2021. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is későn értem, a szüzességet konkrétan 27 évesen veszítettem el, egy olyan lánnyal, akivel el sem hittük, hogy egymásra találtunk, és a világon a legszerencsésebbnek éreztük magunkat. Szerinted hol érdekelt ekkor, hogy mit csináltam vagy nem csináltam 16-17 éves koromban? Szóval szerintem itt valami nem stimmel, kedves kérdező.
2021. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 évesen sikerült, szóval nem csak te.
2021. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kamu
2021. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 28 évesen sikerült először a szex de azóta semmi és rájött pluszba a Covid!

33/F

2021. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

25 éves koromig kb 17 nőm volt,nem számolva az alkalmi eseteket.

Neked ezt dobta ki a gép.

2021. dec. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az igazi bunkó pesszimista, ahelyett hogy örülnél ha ez igaz.
2021. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!