Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én jártam ennyire szerenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jártam ennyire szerencsétlenül hogy csak 25 évesen sikerült összehoznom az első barátnőt, első szexet?

Figyelt kérdés

Előtte bármennyire is akartam nem jött még csak egy csók sem össze. Viszont érdekes az egészben az hogy a barátnőm egy nagyon gyönyörű lány és ő kezdett el velem beszélgetni. Tényleg nagyon szép lány, mindig ilyen lányról álmodtam 10/10 es:D Szóval ez egy kicsit kárpótol abban hogy sokat kellett várnom, de cserébe olyan lányt "kaptam" ami kevés fiúnak jön össze.

Így belegondolva rohadt késő a 25 év amikor már 16-17 éves koromtól vágytam a szerelemre.


2021. dec. 22. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én meg mindjárt 20 leszek és még nem szexeltem, ami egy kicsit nyomaszt.

De, elvileg minden 5. ember ilyen "öregszűz", szóval ez gyakori, de nyilván, nem a többség, épp ezért is nyomaszt minket, főleg, mikor a környezetedben mindenkitől hallod, hogy ő mekkorákat dug meg, hogy ideje lenne elvesztened.

2021. dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!