Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Borotváljátok, trimmelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Borotváljátok, trimmelitek vagy természetesen hagyjátok a farkatokat?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak! Hány évesen kezdett szőrösödni az intim területetek? Csupaszra borotváljátok, trimmelitek, vagy esetleg természetesen hagyjátok? Mi okból döntöttetek a jelenlegi megoldás mellett? Kort is írjatok légyszi :)

2023. aug. 16. 16:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csupasz
2023. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért emlékszem, mert vártam. Úgy gondoltam, hogy na onnantól férfi vagyok ha már szőrös. Nyilván 11 évesen még máshogy gondolkodik az ember gyereke 😀
2023. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én május-szeptember között borotválom simára heti 2-3 alkalommal. Ősztől már nem nyúlok hozzá, max. a zacskómról szedem le a szőrt havonta és a vesszőm közvetlen tövében. Hosszú és erős, göndör szőrzetem van amúgy. A vesszőm körül olyan 12 éves korom körül kezdett nőni és elég hirtelen nőtt meg emlékeim szerint. Sokan csúfolódtak is velem. Amúgy meg mellkasszőröm sincs, csak hónalj és fanszőr az ahol szőrös vagyok és szerintem az átlagnál is jobban. Gimiben állandóan borotváltam, de egyetemre ez megritkult. 27/F
2023. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
83%
én szeretem ha szőrös.. meg azt is ha a lánynak :) csak nem hosszú
2023. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, ha van egy kis rendezett punciszőre a lánynak
2023. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Karesz 82 ***** válasza:
Már nem emlékszem rá,hogy mikor kezdett szőrösödni. 28 éves korom óta borotválom teljesen csupaszra.
márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!