Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek randi előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randi előtt hogyan jelezzem a nőnek, hogy ne borotválja meg lent magát? Feltéve ha egyáltalán természetes neki.

Figyelt kérdés
Mert ismerkedéskor szerintem alap ez a nőknél manapság, hátha szexre kerül sor, és azt gondolja ciki lenne enélkül megjelenni. Én pedig szeretem természetes módon. Persze ha már együtt vagyunk tudom simán mondani, de akkor meg várni kell 2 hónapot. Nem akarom hogy miattam borotválja a nő akár az elején sem.

2023. júl. 7. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát nálam nem lenne első randi sem ha ezzel kezdenéd.

Nem azért, hogy szex nem lehet vonzalom és kémia estén, de átlagba nem b@szni megyek már első alkalommal.

2023. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a pasik miatt történik ám! Ha ő szőrösen hordja, szerintem úgy is marad, ha meg borotválja, akkor így jártál.
2023. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Teljesen igazad van, ezzel nem lehet előjönni, illetlenség. Ha összejövünk, majd megmondom neki. Szóval ez a válasz a kérdésemre.
2023. júl. 7. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt ilyen partnerem, aki jelezte, hogy ő a természetességet szereti, de engem zavar a szőr. Lehet, hogy hosszú távon meghagytam volna valamennyire, de első szexnél tuti nem.
2023. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha neked a randi egyenlő a szexel akkor sehogyan.

Amennyiben a randi egy találkozás, akkor, ha szóba kerül a szex említsd meg, Te szereted a természetes nőket és nem zavar, ha szőrős odalent.

Ez erőltetni ne erőltesd, mert rengeteg nő kapcsolat nélkül is borotválja magát, mert neki így jobb.

Az más ha túlvagytok egy szexen és utána megbeszélitek hagyja meg, de sok nőnek ez ciki is lehet.

2023. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Értelmes nő egy felületes, akaratos tahónak fog tartani, ha ezzel jössz neki randi előtt.
2023. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!