Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Borotváljátok, trimmelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Borotváljátok, trimmelitek vagy természetesen hagyjátok a farkatokat?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak! Hány évesen kezdett szőrösödni az intim területetek? Csupaszra borotváljátok, trimmelitek, vagy esetleg természetesen hagyjátok? Mi okból döntöttetek a jelenlegi megoldás mellett? Kort is írjatok légyszi :)

2023. aug. 16. 16:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%

Fogalmam sincs mikor kezdett el szőrösödni, nem vezetek naplót.

Felül trimmelem, a zacskót és a farkam tövét borotválom.

Higénia és hogy ne egy szőrös farkat kelljen szopnia annak aki a szájába veszi.

32

2023. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 5-6. osztályos koromban kezdett kiszőrösödni.


Nyáron 1-2 hetente borotválom, de amúgy nem szedem. Max ha nagyon megnő, akkor vágok le belőle.


Nyáron viszont jobb ha nem bundás, mivel nem izzad be és strandon is hamarabb megszárad a fürdőgatyám ha nincs ott a szőr.

2023. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ja lemaradt

21 vagyok

2023. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

világéletemben hagytam úgy, ahogy a természet kitalálta (ahogy az arcom egy részét leszámítva mindenhol máshol is).

az oka mindössze annyi, hogy így szeretem magam. nekem sosem volt problémám azzal, hogy a férfi test szőrös (meg azzal sem, hogy bizonyos részeken a női test is). a higiénia tisztálkodás kérdése.

ez idáig semmi hátrány nem ért emiatt az életben, van feleségem, vannak barátaim, van normális munkám, stb. - a divatok meg a random emberek véleménye meg sosem érdekelt különösebben.

32

2023. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Borotválva van.Nekem nagyon hamar,már kistiniként szőrösödött,korán el is kezdtem borotválni
2023. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A farkam tovet meg a golyoimat en is borotvalom, valamiert rohadt kenyelmetlen erzes ha szoros marad. Meg hat zenyleg, a csajoknak is jobb igy szopni.
2023. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

#4


Ahhoz képest, hogy semmiben sem befolyásolt, ezzel a "divatozással" épp azt bizonyítod, hogy elég mély sérelmek értek... :D

2023. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

#7 úú, mindjárt be is fizetek hozzád egy pszichológiai terápiára, ha már ilyen jól megy a távdiagnózis.

a hozzád hasonlóknak mindegy, mit írok, mindenben a bizonyítékot látják, hogy engem biztos sérelmek értek.

2023. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
33%
Amelyik pasi nem tükör -sima azt nem vákumozom meg pénzért se
2023. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szőrtelenítem,mert egész tetem eléggé szőrös,hogyan néznék ki ha csak ott lenne csupasz?Ollóval szoktam rövidebbre vágni a szőrt.A nőket nem az érdekli.kb.11-12 éves lehettem amikor kezdtem szőrösödni.
2023. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!