Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire valósak az itteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósak az itteni nők orgazmussal kapcsolatos válaszaik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan állítják hogy 5 vagy mégtöbb orgazmus összejön egy aktus alatt. Ezek mennyire valós válaszok?

2023. aug. 11. 14:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
93%
Kb. mint a pasik farokmérettel kapcsolatos válaszai.
2023. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
39%

Ha én leírom, hogy nekem több is van, akkor jön a lehazugozás meg hogy biztos pasi vagyok. 😀

Amúgy gondolj bele logikusan kérdező: szerinted a szexualitás kategóriát azok a nők látogatják elsősorban, akik nem élvezik a szexet vagy azok, akik nagyon is? Ennek alapján akkor mi a reális arány? És igen, biztos vannak magukat nőnek kiadó pasik is.

De az pl. tök gáz, hogy az ilyen jellegű kérdésekre nem lehet nőként őszintén válaszolni, mert csak a támadás jön.

Nekem sincs mindig multiorgazmusom, de azért a 2-3 elég általánosnak számít. Legutóbb három menet alatt volt összesen 10 (abból 9 hüvelyi). Tehát átlag 3. Van, amikor több, van, amikor kevesebb, de olyan is volt, hogy gyorsabban ment el a párom, így én egyszer sem... Nem gond, vártunk pár percet és bepótoltuk.

Lehet hitetlenkedni, hazugozni, lepontozni, én csak simán élvezem a szexet a párommal az itteni fröcsögésektől függetlenül. 😉

2023. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
81%

Hogy a válaszok mennyire valósak, azt nem tudom.

Viszont már értem, hogy a férfiak miért ennyire biztosak abban, hogy jók az ágyban 🤣

Én színleltem már "multiorgazmust", a pasi el is volt ájulva magától.

2023. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
92%

Mire nem jó a színlelés, és az árverés.

Talán ezért hülye mindenki.

2023. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

42es

Ja persze.

2023. aug. 11. 16:49
 46/52 anonim ***** válasza:
72%

42

Nem kértük itt is a kamudat!

2023. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
10%

Mondom én, pontosan az lett, amit írtam. 😂

42

2023. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam végig, de most mivan? 47 válaszban egymást támogattátok abban, hogy mindenki kamuzik, és egy nőnek nem lehet több orgazmusa egy együttlét alatt?
2023. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%
#48 Voltak azért másfajta hangok is 😅
2023. aug. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
0%
@48: pont az a vicces, hogy a kérdező kételkedik az 5 orgazmusban, de szerinte a 2-4 az tök természetes, bárkinek :D
2023. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!