Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire valósak az itteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósak az itteni nők orgazmussal kapcsolatos válaszaik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan állítják hogy 5 vagy mégtöbb orgazmus összejön egy aktus alatt. Ezek mennyire valós válaszok?

2023. aug. 11. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Bro, ezeket többségében srácok állítják nőnek kiadva magukat.
2023. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire. Kíváncsiságból pasiként egy kérdés alá odaírtam, hogy egy aktus alatt 3-szor van hüvelyi orgazmusom 20/L, hogy hány macskajancsi fog rám írni privátban.
2023. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
33%

Én pasiként el tudom hinni.

Van olyan nő akinek nincs, van akinek 1 a max, és van aki többet is tud.

45f

2023. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

3as

Lehet hogy van aki többet is tud, de nem ilyen sokan, mint ahogy ezen az oldalon állítják.

2023. aug. 11. 14:34
 5/52 anonim ***** válasza:
96%
Én az őszintét mondom h sosincs hüvelyi orgazmusom
2023. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom statisztikában nem vagy jó... 🤣 Mi az hogy nincs ennyi mint ahányan itt állítják? Ez nettó hülyeség már bocs.

Aki még pasiként odaírja hogy 20/l pont azt éri el, hogy még kevesebb normális válasz érkezik.

2023. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

6os

A nők 80 százaléka nem képes hüvelyi orgazmusra, a multiorgazmus vagy az hogy 5nél több összejöjjön egy aktus alatt még kevesebb.

2023. aug. 11. 14:41
 8/52 anonim ***** válasza:
33%
A volt páromnak simán tudtam ennyit csinálni, nem hüvelyi orgazmusok voltak.
2023. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

"Bro, ezeket többségében srácok állítják nőnek kiadva magukat."


Rosszabb a helyzet! Ezt többségében __meleg__ srácok írják nőnek kiadnva magukat, így aztán kb 0 tapasztalatuk van arról, hogy hogyan is működik egy nő az ágyban

2023. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan nő akinek nincs, van akinek 1 a max, és van aki többet is tud."


Nem azzal van a probléma, hogy tudsz e mutatni pár ilyen nőt. Nyilván kb 4 milliárd nőből akad mindenféle. A gyakorisággal és a mennyiséggel van gond. Nekem is volt több orgazmusos csajom, de azért még nála sem úgy működött, hogy minden aktusnál garantáltan 5x. Volt, hogy összejött neki több, általában meg nem. A GYK szerint viszont ez kb mindennapos egyeseknél.

2023. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!