Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire valósak az itteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósak az itteni nők orgazmussal kapcsolatos válaszaik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan állítják hogy 5 vagy mégtöbb orgazmus összejön egy aktus alatt. Ezek mennyire valós válaszok?

2023. aug. 11. 14:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

18as

Nem mondtam hogy férfi vagyok, de a kedvedért most leszek az.

2023. aug. 11. 15:11
 22/52 anonim ***** válasza:
93%

"Ki mivel találkozott azt hiszi el."


Nem, az embereknek nem is kell találkozniuk valamivel a hithez.


Az elvárások bőven elegendőek. Ha valaki úgy érzi, hogy az 5 orgazmus a minimum, amit egy jó csajnak össze kell hoznia, akkor ezt fogja mondani. Akkor is, ha 10-ből 8x nincs orgazmusa, 2x meg jól érzi magát.

2023. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
91%

"Nem mondtam hogy férfi vagyok, de a kedvedért most leszek az."


Egy nő, akinek van legalább pár barátnője sosem írna ki ilyen kérdést, mert pontosan tudja, hogy az 5 mekkora ordas kamu, ahogy azt is, hogy a 2-4 sem átlag.

2023. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

23as

Viszont a gyakorin sok túlzást olvasok és a valósághoz sokszor köze sincs.

2023. aug. 11. 15:14
 25/52 anonim ***** válasza:
21%

#13-as vagyok.

Fiatalon a feleségemnek is volt naponta többször sok orgazmusa, több alkalommal. Ki tudja mennyi.

Viszont az előbb én egy szeretkezés alkalmával írtam az 1-2 és 3-at.

Meg kell különböztetni fiatal nő, nimfomániás nőt, és átlag anya/feleséget. A legtöbb nő túl fáradtak a sok orgazmushoz és nagyon sok meg héti 1-el is megelégszik.

Soknak még ez is sok és mást 1 orgazmus. 5 felett meg ritka mint a fehér holló.

2023. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
35%

#22 Jó, de bazđ meg... sok nő sohasem megy el, a többség max egyszer, ezt mindenki tudja.


Ettől még nem kamu az, ha valaki olyan nővel van, aki rendszeresen többször, 2-4 alkalommal megy el. Azért hülyeség, amit mondasz (túl azon, hogy senki sem állította, hogy nincsenek frigid picsák), mert egy nőnek bőven elég lenne 1 vagy 2 orgazmust hazudnia, nem kéne neki 3-4-et.

2023. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
90%

24: a gyakorin minden pasinak 20+ farka van, 1 órán át bír reszelni, és a prosti is visszaadta a pénzét kamatostul, mert ilyen jól még senki nem csinálta meg.


Minden nő tocsogva nedvesedik már negyed órával az aktus előtt, imádja fenékbe, 5x van orgazmusa, és ha utána nem nyeheti le, akkor kivágja a pasit.


Most te vagy torllkodsz, vagy nagyon új vagy a GYK-n.

2023. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

27

2 éve vagyok gyiken és sokmindent olvastam ezalatt, de nem akarom elhinni hogy tényleg ennyi kamus van itt és ezt élvezik hogy hazudhatnak.

2023. aug. 11. 15:20
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Sok hazudós szűz lúzer van itt
2023. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
93%

29: mindkét nemből. Akik ráadásul azzal szórakoztatják magukat, hogy csajok pasik nevében írnak, pasik csajok nevében, és ott vannak a melegek pluszban.


Mióta bezárt az OPNI mindenki itt pörög :)

2023. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!