Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, írnátok olyan sztorikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, írnátok olyan sztorikat amikor a lány nem volt jó az ágyban? Mi miatt nem volt jó? Ugyanitt az is érdekelne, nektek mitől számít valakivel jónak a szex?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy csajjal aki figyelemzavaros volt, beszéd közben is folyton elkalandozott de ez sajna a szexre is igaz volt.

Gyógyszert épp azért nem szedett rá mert hogy az tönkreteszi a libidóját, a baj ezzel csak az hogy így az enyémet tette tönkre.

Kb 5 mpig tudott vmire koncentrálni, ezért orgazmusa se volt soha, csak a brutál erős vibrátorától, amit mindig meg is jegyzett, ami még jobban lelombozott.

2023. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

1, rettenetesen büdös cigi szagú volt a szája. Ráadásul nem tudott benedvesedni, csak már mikor pumpáltam. Utána mindig fájt a kupak.

2, Nyár, elterült én meg rajta matekolok, szakadt rólam a víz. Azt mikor félbe hagytam, még ő volt felháborodva.

3, nem lehetett nyalni, mert "felborul a hüvely ph-m" 🤷🏼‍♂️🤦🏼‍♂️, rettenetesen unalmas és száraz volt a sex.

2023. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Férjemtől tudok most idézni. Neki előttem volt elég sok kalandja. Én pedig saját ,,nevelése” vagyok. Elég sok sztorit mesélt (igen, nálunk ez nem tabu).

- Csillag Patrik póz és full csend

- Szex közben az exéről kezdett el beszélni.

- A csaj olyan hangosan ordított, hogy már zavaró volt.

- A lánynak 18 évesen már olyan méhsüllyedése volt, hogy 3 centit lehetett berakni. Zátonyra futott a kapcsolatuk, mivel intimtorna és orvos sem kellett a csajnak. Szerinte minden rendben volt.

- A vágyak nem passzoltak. Ez például kapcsolatban volt. Emiatt lett vége.

- A csaj előre közölte, hogy ő nagy orál mester. 2 újjal szórakozott, 5x 1 mp-re a nyelve hozzáért és még tépte is a fitymáját.

- Az erotikát nem nagyon értette.

- A lány olyan szinte unta a kölcsönös orált, hogy inkább hazaküldte.

- Nem lehetett vele a szexről beszélni. Elvárásai voltak, csak nem mondta, hogy mi az.

- Higiéniára nem adott. Vele sem volt végül semmi.

- Prűd kisasszony, aki a misszionáriuson kívül mást nem akar. Minden egyéb pózt, lehetőséget kizár.

Ezekkel a csajokkal mind úgy ismerkedett meg, hogy szimpatikusak voltak es belevalók. A végén nem volt mindig tökéletes. Azt mondta, hogy kb minden 4-5. csajnál volt valami nem tökéletes. Inkább egyéjszakás típus volt.

Azt nem mondanám, hogy túl nagy igényei lennének. Én teljesen kezdő voltam, amikor megismerkedtünk. Türelmesen ,,tanítgatott”, segített megismerni a testem és az ő testét is, hogy mindkettőnknek jó legyen.

2023. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

7. " volt aki hazudott a sulyarol de vele szex sem volt."

Hát mindegy mennyi a súlya ha tetszik a csaj.

Itt te vagy a sutyerák.

2023. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy elvált cigánynő volt és amikor elaludt a gyereke akkor neki láttunk és a harmadik lökésnél azt kérdi vagyis erélyesen rámszólt hogy még nem élveztél el.

Soha többé nem láttam.

2023. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó alakja volt de csak feküdt mint egy darab fa és várta a csodát! Nagyon kiábrándító volt!
2023. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14-es, de az nem lehet, hogy pont az miatt nem tetszett neki. Bár igaz, ezt nem írta le, te meg nem tudsz gondolkodni. Ki a sutyerák? 🤭🫣
2023. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik csajnak higiéniàs problémája volt.


A másik meg állandóan abbahagyta a szopást 5mpként mert hogy ő nem szól jól.


Sok nő kiterül az ágyon és várják hogy a férfi dolgozzon rajtuk. Itt a punci mell alapon aztán legyél pöccintésre merev hogy élvezhessen egy jót. Baromi kiábrándító

2023. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az előző barátnőmmel úgy nézett ki a szex, hogy hol az egyikünk volt felül, hol pedig a másik. Nem beszéltünk erről elötte, de nagyon domináns és nem akart alul lenni, és én is ilyen vagyok.

Kb egy órán át bírkóztunk, mert egyikünk sem adta fel, aztán meguntam és kb a torkomat szorongatva lovagolt rajtam.

2023. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!