Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az prűdségnek számít, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az prűdségnek számít, ha nem szeretem a szexszel, a testiséggel kapcsolatos témákat?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, nincs különösebb komplexusom, csak valahogy gusztustalannak, illetlennek tartom, ha ilyen dolgokról beszélnek nyilvánosan. Persze, a barátnőmmel az más, de csak vele.
2023. júl. 31. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen normális vagy! Bár nekem lenne ilyen udvarlóm!


Odáig lennék érte!

2023. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez kellene,hogy normálisnak számítson. De sajnos a mai világban az a normális,hogy még azt is elmondják mennyi volt a székletük.
2023. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Más az, hogy a saját privát témák vannak kitárgyalva és más az, hogy általánosságban van szó dolgokról. Előbbi az privát nálam is, utóbbi az nekem nem gond.
2023. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm! Már aggódtam, hogy nem vagyok teljesen százas ezen a téren emiatt.
2023. júl. 31. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez prüdéria. Az egy dolog, hogy ritkán tárgyalod ki (habár ezt sem egészen értem, itt is kitárgyaljuk, jobb hely lenne a világ, ha az emberek lazábban beszélnének róla), na de mi olyan szörnyen gusztustalan a szexben?
2023. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy. Viszont szexről lehet beszélgetni teljesen intelligens módon is, nem kibeszélve az intim dolgaid és lehet primitíven is. Előbbivel szerintem nincs semmi baj, utóbbival már van..


Én például szeretek róla beszélni, ha van olyan partner aki kellően intelligens és értelmesen meg lehet tárgyalni..

2023. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, én csak azzal szeretek ilyen dolgokról beszélni, akivel csinálni szoktuk 😄
2023. júl. 31. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké. Szexről én is max úgy szeretek beszélgetni, ahogy a 6-os leírta.
2023. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Is-is

Teljesen más ha azt beszéled meg valakivel hogyan ujjazod a csajod vagy azt hogy miért borotválod a hónaljad meg mellmasod

2023. aug. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Prűd vagy.
2023. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!