Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, írnátok olyan sztorikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, írnátok olyan sztorikat amikor a lány nem volt jó az ágyban? Mi miatt nem volt jó? Ugyanitt az is érdekelne, nektek mitől számít valakivel jónak a szex?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Sztorit nem szeretnék megosztani, mert szerintem az ilyesmi magánügy, de például a "nem volt jó" nálam olyanokat merít(ene) ki, hogyha nem aktív a másik fél, csak fekszik és hagyja, hogy megtörténjen illetve, ha túl durván veri..
2023. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem akart szopni, bekapta vagy 5 másodpercre aztán unottan huzogatta. Végig olyan fejet vágott mint akit megölnek ha kényszerből nem szenvedi el a dolgot stb.
2023. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Feküdt mint egy fadarab, meg sem mozdult. Hangokat sem adott ki, semmi jelét nem adta mikor jó neki. Így aztán nem tudtam arra figyelni, hogy neki is jó legyen.
2023. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanaz mint a hármasnak, csak kiterült mint a nagyalföld, semmi hangot nem adott ki.
2023. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt egy aki konkrétan tépte a fitymámat, nagyon nem volt jó.


Ami enyhébb, de gyakoribb, hogy nem csinál sokmindent, nem ad visszajelzést, amúgy viszont elvárja, hogy te pontosan azt és úgy és addig csináld, ahogy azt ő a csontos, pöttöm agyában elképzelte. Az meg tökmindegy, hogy te mit szeretsz, mert ő amúgy is csak sötétben, missziben szereti csinálni, úgy hogy ha ő elment, akkor végezz te is nagyon gyorsan, mert utána őt irritálja.

2023. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Unott fejjel verte a farkamat, közben a mobilját nézegette
2023. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Volt egy aki sehol sem borotvalkozott, volt akinek a csokja kellemetlen szagu volt es volt aki hazudott a sulyarol de vele szex sem volt.
2023. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

A leggyakoribbak, legzavaróbbak:


1. Inaktivitás

2. Hiányos higiénia

3. Nyafogás, semmi sem jó

4. Oda nem tartozó, túl sok beszéd

5. Látványos elzárkózás teljesen alap, nem fájó dolgoktól is

2023. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

A jó szex ismérvei:


1. Összhang

2. Bevállalós, kívánós attitűd

3. Csábítás, fejben is

4. Erotikus, egyértelmű kommunikáció

5. Jó anatómiai adottságok

2023. aug. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj, bőven. Több csajjal is volt ilyen esetem, hogy nagyon pörgős életvidámnak tűntek, az ágyban meg mintha a legunalmasabb töriórán ülnének, meg mindent kellett mondjak konkrétan: most így csináljuk, most úgy, most ujjazlak picit, most szopj egy picit, most verd egy kicsit hogy elélvezzek…. Nagyon kiábrándító. És igen, olyan is volt, akivel isteni volt a szex és szenvedélyes volt, de annyira nem állt rá a keze a farkamra a végén, hogy még le is lankadtam, nemhogy elélvezzek. A gond ott volt hogy többször is mutattam, hogy jó nekem, de sehogy se ment neki. És a szopás is olyan volt, hogy attól se tudtam elmenni. De voltak nagyon jó élményeim is, a jelenlegi barátnőmmel sincsenek ilyen gondok.
2023. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!