Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prosti lehet elutasít mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosti lehet elutasít mert enyhe fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Ha csak orálért mennék, benne van, hogy azt mondja nem? Ha amúgy lankadtan hátra tudom húzni, de mereven nem. Ha benne van akkor lehet kihagynám, mert gondolom a pénzt sem kapnám vissza, mivel előre fizetnék.
2023. aug. 8. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valoszinütlen, kivéve ha a szükület miatt nem tisztálkodsz rendesen. Egyébként jobb lenne ha a kiszemeltedtöl kérdeznéd az elözetes beszélgetés alkalmábol, nem itt!
2023. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tiszta vagy, meg tudod rendesen mosni, akkor szerintem nem utasít vissza.
2023. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy ha már részben hátra tudod huzni, akkor pár hónap alatt kitudod tágítani milliméterenként lassan.
2023. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Szomorú, hogy szűk fitymával nem tudsz elmenni egy urológushoz egy rutinbeavatkozásra, de kurvához igen.

Mindig elborzadok azokon a privát videókon, ahol egy eldeformált végű egyértelműen fitymaszűkületes pénisszel akcióznak.

2023. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd. Légy tiszta igényes.

Amúgy mikor el kezd szopni úgyis lankadt..az elején szokták hátra húzni lankadtan. Így nem hiszem hogy ez gond.

2023. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonon beszéld meg vele előre, és akkor nem ér meglepetés. Mi itt honnan tudjuk, hogy kétezer hirdető közül egy el fog-e téged utasítani?!
2023. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!