Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti hogyan álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan álltok hozzá, ha a pasinak ovatosnak kell lennie szeretkezésnél, mert enyhe fitymaszűkülete van?

Figyelt kérdés

Egy nagyon enyhe relatív szűkülete van, tehát le bírja húzni a fitymáját a makkról, de vigyázni kell, mert pl. könnyebben berepedhet a makk.

(Ugyanakkor az orvos se javasolja a műtéte.)


2018. jan. 4. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
*óvatosnak
2018. jan. 4. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
"berepedhet a makk. " ???? Mi van?
2018. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Ez annyit jelent, hogy a makk felszínén a bőr hosszában felszakad, szűkülettel sajnos nagyobb rá az esély mint egyébként, de azért így se gyakori.
2018. jan. 4. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:

1 nem szeretek mindig vadulni.

2. Ha ilyen problémája van miért nem megy el otvoshoz vele.? Sose értettem az ilyeneket. Inkább szenvednek meg maszatólnak minthogy egy kiadósat bsszanak...

23N

2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,én nagyon szeretek vadulni és keményen csinálni. Én így nem érezném teljesnek az egészet.
2018. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"#2 Ez annyit jelent, hogy a makk felszínén a bőr hosszában felszakad, szűkülettel sajnos nagyobb rá az esély mint egyébként, de azért így se gyakori."


Ennél nagyobb szamárságot is már rég olvastam itt! XD

A fitymaszűkület nem a makk felszínén a bőrt szakítja fel, hanem a makkra simuló, azt fedő kettőzött bőr belsejét amiben a szűkület van! XD


Egyébként ha enyhe is az a szűkület azért mérlegelendő egy kisebb beavatkozás ha attól féltek hogy beszakad a szűk rész! Nem körülmetélés, egy kisebb plasztika ami csak egy bemetszés. Nekem ugyan súlyos volt,de még így is sikerült megmenteni hogy csak bemetszették. Akkor egy enyhénél meg... Érted! :)

2018. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!