Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon enyhe fitymaszűkület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon enyhe fitymaszűkületem van, akkor is előfordulhat, hogy aktus közben hátraszorul a fityma?

Figyelt kérdés

Mereven is le bírom húzni a makkról, és ilyenkor sem érzek fájdalmas vagy szorító érzést.


Most ott tartok, hogy sor kerülhet lassan az első együttlétre, de kicsit félek.


Azt kell tudni, hogy nyugalmi állapotban teljesen gördülékenyen megy minden, és a makk után kb. fél centivel még hátra tudom húzni, mereven is gond nélkül hátracsúszik, de a makk végétől tovább már nem megy, hanem mögött megáll, ha rásegítek, akkor kisimul, de csak addig amíg tartom.


Szóval elméletileg jól működik, leszámítva, hogy kicsit szorosabb, mint kéne.


Ugyanakkor félek a fent írt baleset lehetőségétől, mert itt lehet hosszabb távon lenne hátrahúzva, mint önkielégítés esetében, illetve azt sem tudom, hogy az óvszer mennyire szorítaná, bár arról azt olvastam, hogy inkább kedvező hatással van szűkület esetén.


Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat. :)


Egyébként voltam orvosnál, ő azt mondta, hogy nem feltétlenül kéne műteni, mert nem akadályoz semmibe, de mégis félek miatta.


Egyébként picit a fitymafékem is rövidebb, mint kéne, de ez is csak minimálisan tér el az ideálistól.


Úgy tudom, hogy a kellő nedvesség is fontos nagyon, mert csökkenti a sérülések kockàzatát.


2020. febr. 5. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem is ugyanez a "problémám" volt, én is ugyanúgy féltem, mint te, egy csomót próbálgattam, hogy hogy fog működni. Gondolom neked is olyan a kicsit rövidebb fitymafék miatt, hogyha erősebben hátrahúzod a bőrt, akkor még kicsit lefelé is húzza a makkot. A bőrt meg direkt erősebben hátrahúztam maszturbálás közben, hogy hátha majd nyúlik, mert féltem, hogy szex közben gond lesz. Nézegettem műtéti lehetőséget is stb.


Aztán most jön a jó része: kiderült, hogy semmilyen problémát nem okoz szex közben, és ennek már 10 éve :D Mondjuk szerintem az idők során nyúlt is egy kicsit a használattól.

2020. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátra tudod merev állapotban húzni és nem fájdalmas akkor ne parázzál, "működni" fog szex közben is. Nem végig hátrahúzva van, hanem le-fel jár pont annak ütemében ahogy ki-be mozog. Az óvszer nem leszorítja mint valami cellux. Gumit fel, ha nagyon nem jó akkor vissza az urológiára, de az általad leírt enyhe fitymaszűkület nem okoz problémát az aktusban.
2020. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki kapott zöldet.


#1 Egy nagyon kicsit előre hajlik, de alig észrevehető. Ezen felül tényleg csak akkor érzem picit szorosnak amíg mereven hátrahúzom, de csak a folyamat közben.


Remélhetőleg tényleg nem lesz gond. A műtét még nem is lenne olyan félelmetes, mint egy esetleges baleset, szóval amennyiben úgy érzem, hogy gondot okoz biztosan visszamegyek az orvoshoz, eleve szerettem volna újra menni, mert két éve voltam utoljára, és néha jobb megnézetni.

2020. febr. 5. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz vele gond.

Ha meg a fitymádat teljesen felhúzva teszed bele a gumiba: nem fog hátracsúszni,és hasonlóbb érzés is lesz mintz természetes módon csinálnád.

2020. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!