Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok, ti szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, ti szeretnétek szexelni egy izmos fiúval?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Persze, hogy szeretnének. Mármint csak aki nem szégyelli nagyon hogy saját maga fölött lévő kategóriával feküdne le.


A többi pedig tagadja. Ez ennyire egyszerű

2023. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ki ne akarna?
2023. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem különösebben preferenciám. Azt hiszem, soha nem is volt. Egy macisabb alkattal jobban el tudnám képzelni. Mikor vékony voltam is ők vonzottak. De úgy sejtem, nem sok hozzám hasonló válasz lesz.
2023. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Izmos es izmos kozott is nagy a kulonbseg ...

Testepitovel es hasonloval nem az taszit

De egy kellemesen atrukturalt nem latvanyos izomzattal erndelkezo pasival igen

2023. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem preferenciám, inkább legyen a zsánerem és fogjon meg benne valami. Amolyan Cillian Murphy effektus. A nők fele rá sem tud nézni, de én is és sokan mások is megőrülnek érte. :)
2023. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen de nem volt jó .folyamatosan égett a pofám és szégyelltem magam előtte

Túl kemény volt a teste is .


Szóval nem vágyok ilyen emberre

2023. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!