Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusu nővel szeretnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusu nővel szeretnétek szexelni?

Figyelt kérdés

Az életben még remélem lesz lehetőség például erre is:


Baba puncival rendelkező, kisebb formás fenekű y hátú tangát viselővel.

falnám, nyalnám, dugnám, maszíroznám elölről, hátulról, oldalról. :)


Üdv 31 F


2023. jan. 9. 03:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyszer írta nekem képküldés után a lány, hogy jó farkam van tetszik neki. talán túl rámenős voltam? vagy csak éppen nem jött össze, mert komolytalan volt. Olyan kis formás popsija volt, hogy szerintem ha egyszer összejövünk, most az lenne a párom. Nem minden a szex, mert személyiség stb. De nagy úr lehet a szex a nőknek, ha pont összeér a kémia.
2023. jan. 9. 04:17
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ezek a dolgok hogy pontosan milyen feneke van, milyen bugyit hord és ehhez hasonló dolgok kicsit sem érdekelnek. A nő szépsége nagyon sokféle tud lenni amiért jó rá nézni vagy hozzá érni, vagy el is akarnád venni mert több mint a kúlső és belül is szép.
2023. jan. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
AZért 31 évesen még csak itt tartani, nem egy férfi ideál vagy.
2023. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha a pinája miatt szexelsz egy nővel, az teljesen semleges lesz, olyan, mint a többi, elélvezel, mintha magadnak vernéd ki. A nővel kell szexelni, aki megosztja veled a teste legrejtettebb zugát! Na, az jó lesz, ha szőrös, ha csupasz, ha baba, ha saláta, az mindegy.
2023. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
3, és 4, jól nyomatjátok.. Nézzétek, én születésemtől fogva vak vagyok így sosem a nő külseje hanem a személyisége fogott meg elsőre. És voltam már mások által "csontrakétának" tartott pici mellű kislányos nővel, de úgy odabújt hozzám és szex előtt és utána is lehetett vele beszélgetni ami számomra fontos.
2023. jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Külsőre nyilván egy szép arccal kezdedődik majd úgy lehet menni lefelé. A lényeg, hogy a szép arc mellé legyen arányos teste. Amihez egy jó belső szinte főnyereménnyé teszi.

Lehetne itten ideálokról beszélni, hogy hosszú barna haj, kék szem, 80C mell, fazonos baba punci stb. De egy nő nagyon nem csak egy test.

2023. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
#5 És nem is szoktad mástól megkérdezni hogy néz ki az épp aktuális nő?
2023. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, de engem még nem szeretett egy nő sem.

Problémás család és gondok most ébredek fel.

Nem volt még komoly kapcsolatom, a szexkapcsolat alatt pedig egészségügyi problémák jelentek meg a nőknél. Én úgy tudnék beleszeretni egy nőbe ha szexel kezdi és a kémia működik köztünk. Neki is jó ha tudhatja milyen a pasi az ágyban. Nekem is jó, ha tudja hogy kívánom és odáig vagyok érte.

2023. jan. 9. 10:24
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Magas, vékony, nagyon-nagyon perverz, magas étvággyal.
2023. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Én már semmilyennel!
2023. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!